Каурова затримали за хресний хід проти НАТО

В Одесі за порушення маршруту антинатовського хресного ходу затримано лідера громадської організації "Единое отечество" Валерія Каурова.


В Одесі співробітники міліції за порушення маршруту антинатовського хресного ходу затримали лідера громадської організації "Единое отечество" Валерія Каурова.

Про це повідомили УНІАН в міськуправлінні міліції, уточнивши, що "згідно з розпорядженням Валерія Каурова був порушений маршрут антинатівського хресного ходу".

Зокрема, після прибуття у Вірменський провулок, який виходить до Військової гавані, де базуються кораблі, що беруть участь в міжнародних навчаннях "Сі Бриз – 2007", учасники акції вирішили продовжити хід по пожвавленій автомагістралі до морського вокзалу. Фактично було перекрито рух транспорту по Приморській вулиці.

Валерія Каурова затримано за "порушення порядку організації, проведення зборів, вуличних ходів і демонстрацій", згідно з вимогами Адміністративного кодексу України (ст.185 прим.). Суд має винести рішення – призначити затриманому штраф або взяти під варту.

Валерія Каурова було доправлено до Приморського райвідділу міліції.

Cьогодні центральними вулицями Одеси прихожани місцевих храмів провели черговий антинатівський хресний хід, що почався біля воріт Свято-Пантелеймонівського монастиря. Процесія рухалася під звуки дзвонів з динаміків звукопідсилюючої апаратури, встановленої на спеціальному автомобілі, по Пушкінській і іншим вулицям, перешкоджаючи руху автотранспорту на пожвавлених магістралях. Учасники акції несли "антинатовські" плакати і церковні корогви.

Правоохоронні структури не блокували мітинги і ходи активістів антиукраїнських сил, хоча 5 липня Приморський районний суд Одеси заборонив проведення подібних акцій проти учасників міжнародних навчань "Сі Бриз-2007".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: