Казахам вручили орден

Гендиректор “Укрзалізниці” Володимир Козак зустрівся з казахами, які брали участь в ліквідації аварії потяга з фосфором.

Генеральний директор “Укрзалізниці” Володимир Козак провів зустріч з представниками Новоджамбульського фосфорного заводу (Казахстан), які у Львівській області брали участь в ліквідації аварії вантажного потяга з жовтим фосфором, а також в організації відправки цього небезпечного вантажу з України до Казахстану.

Володимир Козак
УНІАН
Володимир Козак
Як повідомили УНІАН в Управлінні взаємодії зі ЗМІ “Укрзалізниці”,
Козак подякував казахським фахівцям за допомогу.

Гендиректор “Укрзалізниці” вручив казахським ліквідаторам пам’ятні подарунки та нагородив директора Новоджамбульського фосфорного заводу Леоніда Франгуліді орденом «За сприяння розвитку залізничного транспорту».

Як повідомляв iPlus, 16 липня о 16.55 у Буському районі Львівської області на залізничному перегоні Красне-Броди біля станції Ожидів Львівської залізниці внаслідок нез`ясованих обставин сталася аварія вантажного потяга.

У складі потягу знаходилося 58 вагонів, у тому числі 15 спеціальних цистерн по 50 тонн кожна, з жовтим фосфором. Вантажовідправник - Республіка Казахстан (станція Аса), вантажоотримувач - Польща (станція Оклеса). Внаслідок аварії зійшло з колії 15 цистерн з жовтим фосфором, 6 з яких загорілося.

З 16 липня тривали роботи з ліквідації наслідків цієї аварії. 18 липня на допомогу українським фахівцям на місце події прибули фахівці з казахського заводу, який є відправником фосфору.

26 липня спецпотяг із зібраним на місці аварії фосфором відбув до Казахстану.

27 липня на Львівщині було завершено роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

У даний час спецпотяг з жовтим фосфором прямує до Казахстану транзитом через Росію супроводі співробітників Міністерства з питань надзвичайних ситуацій Російської Федерації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: