Казка ближче, ніж здається: як влаштувати новорічне свято просто неба (відео)

Казка ближче, ніж здається: як влаштувати новорічне свято просто неба (відео)

Фото: Associated Press

Прикраси можна виготовити з підручних матеріалів.

Цьогоріч казка ближче, ніж нам здається. І створити її просто — було б бажання, оскільки можна оновити будинок гілками з лісу та власноруч виготовити прикраси, або ж, частково, гірляндами. Чи ще варіант — створити свято собі і сусідам, просто у дворі та з усіма нормами карантину.

Про це йдеться 22 грудня у сюжеті ТСН.19:30.

2020 року українці переважно сиділи вдома. Тож саме дім став надважливим місцем для всіх родин. Як і для родини ведучої ТСН Марічки Падалко. Вони нікуди не їздили влітку, проводили час на дачі. Тут будуть і на різдвяно-новорічні свята. Тому вперше вирішили прикрасити будинок не лише всередині, а й зовні. Кажуть: багато років на це шкодували грошей.

"Ми нікуди не їдемо взимку відпочивати. Ми через карантин особливо не плануємо нікуди їхати, ходити, навіть там, де це дозволено правилами. Ми намагаємось якомога більше бути вдома", — каже Марічка Падалко.

Ведуча ТСН розповідає, що за гірлянди і за монтаж на її будинку загалом заплатили 13 тисяч гривень. Каже: у пригоді стали зекономлені на цьогорічних подорожах гроші.  Марічка підказує, як можна витратити  менше. 

"Ми прикрашали тільки фасад будинку...  Ти можеш обрати поверх або тільки перила. Ми зробили так, що це залишається і буде висіти цілий рік, ми не збираємося витрачати час і гроші на монтаж і демонтаж", — говорить вона.

Як просто прикрасити і дім, і вулицю, розповідає флористка й дизайнерка Тетяна. Можна прикрасити гілками з дерев у дворі або знайдених у лісі. Прикраси виготовити з того, що є вдома. За її словами, виходить недорого і красиво.

"Усі ми все вміємо. Не треба боятися нічого – просто брати і робити", — говорить вона. 

Як влаштувати новорічне свято просто неба

Як влаштувати новорічне свято просто неба

Автори: Тетяна Фруктова, Михайло Путята, Геннадій Шульга, Тимофій Кощій, Сергій Азаренко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація