Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кебаб, нагетси та бігос: як тестують у школах нове меню від кухаря Клопотенка

У МОН кажуть, що на нове харчування перейшла щодесята школа.

Проєкт нового корисного меню, яке на початку року презентував кулінарний експерт Євген Клопотенко і яке згодом рекомендували у Мінздоров'я та Міносвіти, наразі загальмував. Тоді його називали довгоочікуваною реформою шкільного меню, яке нарешті буде збалансованим та корисним, але нині у навчальних закладах мало що змінилося. Про ревізію шкільними їдальнями, дивіться у сюжеті ТСН.19:30.

В одному з ліцеїв Обухівщини Київської області на відомого кухаря не чекали. Він шукає у шкільному меню свої страви, яких у збірнику видав понад сотню. Утім тут є лише шість нових страв. Кухарі виправдовуються, що новації не вписуються у бюджет.

"У нас десять гривень на харчування. Ви самі можете зрозуміти. Якщо я сьогодні дала на 12 грн, мені завтра треба дати на вісім", - каже Тетяна Голда, завідувачка виробництва.

Відео Євген Клопотенко провів рейд школами, аби дізнатися, чи готують для дітей за його рецептами

Нове меню у шкільних їдальнях. Ще на початку року шеф-кухар Євген Клопотенко презентував рецептурник із понад сотнею корисних і смачних страв. Його рекомендували українським їдальням відразу два міністерства. Але чи стали дітям готувати якось інакше? Іменитий кухар провів перевірку без попередження.

Євген Клопотенко провів рейд школами, аби дізнатися, чи готують для дітей за його рецептами

В іншій школі на Київщині ситуація подібна, але там причина інша: не вистачає обладнання. У Миргороді в одній зі шкільних їдалень, де два року тому ТСН провела експеримент і навчила кухарів готувати на ті ж гроші здорові обіди, нині користуються новаціями. І зауважують, бюджет та обладнання мають аналогічні. 

На цій кухні тепер чимало нових слів, таких як кебаб, нагетси,  бігос. Овочів та зелені також суттєво побільшало. Салатний буфет, коли діти можуть за смаком обрати страву, тут теж в дії.

"Відсотків 40 змінено взагалі і чимало страв з'явилися з рецептурника Євгена Клопотенка. Ми навіть почали готувати ці страви вдома. Дітям дуже подобаються нагетси з творожком всередині", - розповідає директорка Миргородської гімназії Ірина Шевченко.

Щоправда, одне правило на цій кухні все ж порушують. Кухарі працюють без рукавичок з продуктами, які не пройшли термічної обробки.

Найкраще про старання кухарів говорить оцінка дітей. На початку експерименту обіди купували одиниці школярів. Нині таких уже понад тридцять.

"Було смачно. Я не голодна і тепер в мене є сили йти далі навчатись", - каже одна зі школярок.

Кухар  Клопотенко зауважує, без бажання дирекції шкіл та самих кухарів оновити меню неможливо. "Тому що всі їдальні це дуже часто окремі юридичні особи. І ти не можеш впливати на юридичні особи", - пояснює він.

Проєкт, що так пафосно презентували, схоже загальмував. У Міністерстві охорони здоров’я від коментаря на цю тему відмовились. А в Міносвіти письмово відзвітували, що на нове харчування перейшла щодесята школа. Ті, які перевірив Євген Клопотенко, у цьому списку.

Кореспондент ТСН Мирослав Ганущак

Залиште свій коментар

Вибір редакції