Кембридж відкриє магістерську програму для студентів з України

У поточному році в університеті Кембриджу з'явиться програма для студентів з України. Навчання триватиме протягом року.

В 2011 році університет Кембриджу відкриє магістерську програму для студентів з України. Навчання буде здійснюватися в рамках Української стипендіальної програми в Університеті Кембриджа, яку підтримує український бізнесмен Дмитро Фірташ.

Про це повідомляє Департамент славістики Університету Кембриджу.

Навчання перших 5 студентів з України, яким будуть виділені стипендії, почнеться в жовтні 2011 року і триватиме один рік. Протягом цього часу програма буде працювати в експериментальному режимі з можливістю її подальшого розширення та установи на постійній основі.

"Українським студентам буде доступний широкий вибір з майже 50 курсів - від вивчення археології, історії та літератури до лінгвістики, економіки і міжнародних відносин", - сказала керівник Департаменту славістики Університету Кембриджу доктор Емма Віддіс.

За її словами, на першому етапі програма включатиме дисципліни, які безпосередньо відносяться або ж доповнюють Українську програму, яка вже три роки успішно діє в Кембриджі.

Дмитро Фірташ зазначив, що підготовка українських магістрів у Великобританії відчутно зблизить інтелектуальні кола двох країн.

"Відкривши програму з вивчення української мови і культури в Кембриджі, а тепер і магістерську програму, ми, по суті, відкрили неформальне посольство України в найбільшому освітньому і науковому центрі світу", - зазначив український бізнесмен.

Відбір претендентів буде проводити Комітет Української стипендіальної програми під керівництвом доктора Емми Віддіс. До складу Комітету увійдуть представники Школи мистецтв і гуманітарних наук, а також Школи гуманітарних та суспільних наук.

До участі в конкурсі на отримання стипендій допускаються студенти з України, які до жовтня 2011 року отримають ступінь бакалавра. Заявки від претендентів приймаються до 31 січня 2011 року.

Читайте також:

Держзамовлення у вузах скорочено на 42%

Табачник сподівається побачити українські вузи у світових рейтингах навесні

Табачник об'єднає вузи в обласних центрах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: