Керченські домовленості переглянуть

Віктор Янукович виступає за перегляд російсько-українських домовленостей щодо функціонування Керченської протоки.

Прем'єр-міністр України Віктор Янукович виступає за перегляд російсько-українських домовленостей щодо функціонування Керченської протоки.

На думку прем'єра, існуючу договірну базу необхідно скоректувати для попередження руйнівних наслідків стихійних бід в майбутньому.

Янукович-Зубков
УНІАН
Прем'єри подумають, як уникнути схожих катастроф у майбутньому
"Потрібно обов'язково розглянути, а можливо і переглянути, угоду між Україною і Росією і що потрібно зробити, щоб передбачити наслідки стихійних бід", - заявив Янукович, прибувши у вівторок в Бердянськ (Запорізька область).

За словами Януковича, під час зустрічі з прем'єр-міністром РФ Віктором Зубковим вони мають намір проаналізувати наслідки стихійної біди в Керченській протоці "і що в цій ситуації було порушено і з одного, і з другого боку". Також глава українського уряду повідомив, що у вівторок буде створена українсько-російська робоча група з подолання наслідків шторму в Керченській протоці.

Відповідаючи на питання, чи буде змінений режим функціонування протоки, Янукович підкреслив, що рішення з цього питання повинні запропонувати фахівці і вчені. У той же час його необхідно затвердити і на міждержавному рівні, вважає прем'єр.

Раніше повідомлялося, що президент Росії Володимир Путін направив у район Керченської протоки прем'єр-міністра РФ Віктора Зубкова з тим, щоб глава уряду "розібрався з ситуацією і вжив необхідні заходи" у зв'язку з рядом корабельних аварій.

Після затоплення декількох сухогрузів і танкерів Азовському і Чорному морю загрожує екологічна катастрофа.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: