Керівництво АРМА спіймали на привласненні $400 тисяч: вступили у змову і підробили рішення суду

Шістьом особам оголосили підозру про вчинення злочину у складі організованої злочинної групи.

Служба безпеки України викрила злочинну схему у Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Про це повідомляють пресслужби СБУ і ДБР.

За даними СБУ, керівництво АРМА вступило у змову і незаконно заволоділо $395 тис, які перебували під контролем установи. На ці кошти було накладено арешт судом, їх передали на зберігання в АРМА. Однак, замість цього, керівництво АРМА вступило в злочинну змову з приватними адвокатами і незаконно перевели гроші на банківський рахунок підставної особи.

Кошти вивели на підставі завідомо підробленого рішення Печерського суду м. Києва, зазначають в СБУ.

Під час обшуків за місцями роботи та фактичного проживання посадових осіб АРМА вилучено речові докази, що підтверджують факт протиправного заволодіння коштами.

Проведено тимчасові доступи та розкрито банківську таємницю щодо руху цих $395 тис. Також проведено аналіз телефонних з’єднань посадових осіб АРМА та інших причетних. В результаті підтверджено факти контактів та особистих зустрічей у періоди часу, які мають значення для кримінального провадження.

Наразі 6 особам оголошена підозра про вчинення злочину у складі організованої злочинної групи за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Нагадаємо, 1 квітня слідчі СБУ та ДБР проводили обшуки в центральному офісі агентства та в квартирах керівників АРМА. Із фондів установи зникли одинадцять мільйонів гривень.

Новини України: із фондів АРМА зникло 11 мільйонів гривень

Новини України: із фондів АРМА зникло 11 мільйонів гривень
Наступна публікація