Керівництво київської міліції особисто просило вибачення у гостя Януковича

Начальник Печерського райуправління і керівник прес-служби столичної міліції приїхали до іноземних гостей в готель "Україна", щоб особисто вибачитися за дії міліціонерів.

Керівництво київської міліції зустрілося з гендиректором Всесвітньої газетної асоціації Крістофом Ріссом і представника компанії INMA Яном Вагнером та принесло їм вибачення за нещодавні дії наряду патрульної служби.

Начальник Печерського райуправління Олег Школьний і начальник прес-служби столичної міліції Володимир Поліщук приїхали до іноземних гостей в готель "Україна", щоб вибачитися за інцидент особисто.

Зі свого боку, Крістоф Рісс поставився до ситуації філософськи і з розумінням.

"Приємно, що міліціонери визнали свою помилку і вибачилися. Скаржитися, звичайно, нікуди не буду. Сподіваюся, що таке не повториться ні зі мною, ні з кимось іншим в Україні", - сказав гендиректор Всесвітньої газетної асоціації.

Як повідомлялося, у суботу, 30 жовтня, міліція затримала Крістофа Рісса та Яна Вагнера у Парку Слави в Києві з метою "встановлення особи". Гід і перекладач показали паспорти, а гості столиці - ID-картки (пластикові посвідчення з фото, прізвищем, ім'ям, підлогою та ідентифікаційним номером власника, які замінюють паспорт у багатьох країнах світу).

Утім, вочевидь, правоохоронці не були обізнані з подібними документами, тому що намагалися відвести іноземців до відділку і там встановити їхні особи. На щастя, після 20-хвилинної розмови гідові і перекладачеві таки вдалося пояснити міліціонерам, хто перед ними.

Крістоф Рісс прибув до Києва на запрошення президента України. 29 жовтня пан Рісс зустрічався з Віктором Януковичем з приводу обговорення можливості проведення Всесвітнього газетного конгресу в Києві у 2012 році.

Читайте також:

У парку в Києві міліція затримала гостя Януковича

Від студентів зажадали розкаятися за календар для Януковича

Під Києвом чоловік потрапив до міліції і безслідно зник

Насильству з боку міліції щороку піддаються понад півмільйона українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: