Керівництво "Олімпійського" заявило про узгодження формату дебатів зі штабами Порошенка і Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кожен кандидат передбачає можливість участі свого опонента у заходах.

Керівництво НСК "Олімпійський" зустрілося з представниками передвиборчих штабів кандидатів у президенти України Петра Порошенка та Володимира Зеленського та узгодило з ними формат майбутніх дебатів.

Про це в ефірі "112 Україна" заявив заступник гендиректора комплексу Віктор Анісімов.

"Ми дуже раді, що організували зустріч представників обох штабів кандидатів на "Олімпійському", що відбувся плідний діалог. Ми виробили на сьогоднішній день формат заходів, які будуть проходити і будуть проводитися кожним із кандидатів", – сказав він.

За словами заступника гендиректора НСК "Олімпійський", формати дебатів кожного з кандидатів відрізняються, але подробиць він не може надати.

"З одного боку, є певна комерційна таємниця, з іншого боку, це пов'язано з певними заходами безпеки, оскільки заходи будуть проходити за участю глави держави і кандидата на пост президента України", -  розповів він.

Анісімов зазначив, що кожен узгоджений формат дебатів передбачає можливість участі в них опонента.

"На сьогоднішній день на 19 квітня було подано дві заявки від обох кандидатів. Фактично вони призначені на вечір, хоча одна з сторін пропонувала провести захід 19 квітня вдень, а потім продовжити все це ввечері. Але в даній ситуації це не офіційні дебати, які передбачені законом, це захід, який організовується виборчими штабами в рамках передвиборної агітації", - уточнив заступник гендиректора "Олімпійського".

ВідеоКандидати в президенти подали заявки на проведення дебатів на "Олімпійському"

Порошенко хочет дебатировать сначала 14 апреля. Второй раз Зеленского приглашает на дебаты уже 19. А вот Зеленского устраивает только более поздняя дата - к ней он готовится. Но сначала оба кандидата собираются в Европу.  

Кандидати в президенти подали заявки на проведення дебатів на "Олімпійському"

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції