Керівник ДПСУ повідомив, скільки українців повернулися додому після закриття кордонів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від 16 березня до України повернулося всіма напрямками (авіасполученням, залізницею, автомобілем чи пішки) 160 тисяч громадян.

Від 16 березня до України повернулося всіма напрямками (авіасполученням, залізницею, автомобілем чи пішки) 160 тисяч громадян.

Про це повідомив голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко в ефірі ТСН.19:30.

"Мають намір повернутися на територію України близько 17 тисяч громадян. Напередодні великодних свят може повернутися близько 200 тисяч громадян", - каже прикордонник.

За його словами, за минулу добу перетнуло кордон десять тисяч громадян. "Приміром, у літній час або у сезон відпусток перетинає 250-300 тисяч осіб на добу. Наразі відбулося мінімум пропускних операцій", - наголосив Сергій Дейнеко.

Голова ДПСУ нагадав, що найбільш активним днем, коли на кордоні з Польщею утворилися довгі черги, було 27 березня. "Перетнуло кордон 22 тисячі осіб, коли звичайний показник був 3,8 тисячі на добу", - розповів керівник ДПСУ,

Наразі кількість пропускних операцій зменшилася у кілька разів. Якщо у пікові дні прикордонники обслуговували на піших пунктах пропуску 450-500 осіб на годину, то наразі — від 10 до 15 людей на годину.

Відео Голова ДПСУ розповів, скільки людей повернулося до України через поширення коронавірусу

Скільки людей повернулося до України через поширення в світі коронавірусу та скільки ще має повернутися – розмова з головою Державної прикордонної служби України. 

 

Більше про коронавірус в Україні

 

Голова ДПСУ розповів, скільки людей повернулося до України через поширення коронавірусу

Дейнеко наголосив, що його орган веде облік громадян, які повертаються з-за кордону. Протягом останніх трьох діб було складено адміністративні протоколи на сім осіб, які порушили правила самоізоляції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції