Керівник хору Верьовки прокоментував номер своїх підопічних, де висміяли підпал будинку Гонтаревої

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Квартал" заплатив за виступ 30 тисяч гривень.

Художній керівник та генеральний директор хору імені Верьовки Зеновій Корінець розповів, що якоюсь мірою піддався на вмовляння "Кварталу" та погодився на участь колективу у скандальному номері.

Про це він 21 жовтня розповів в коментарі "24 каналу".

За словами Корінця, ідея номеру належала режисерам "Кварталу". 

"Нас запевнили, що це такий стьоб. Вони ж з усіх стібаються. З президента, політиків. Нас попросили заспівати разом з "Кварталом", – сказав він.

Керівник також додав, що хор часто працює за контрактами і цього разу "Квартал" заплатив їм 30 тисяч гривень за виступ у номері.

Водночас, керівник хору підкреслив, що ніколи і в думках не мав наміру говорити про щось антиукраїнське. На уточнююче питання, чи не боїться він якихось мітингів на концертах з приводу цього, він відповів: "так, можливо, на жаль". 

Зазначимо, що під час чергового випуску шоу "Вечірній квартал" Євген Кошовий разом з жіночою частиною національного хору імені Верьовки виконали пісню "Горіла хата". В ній було висміяно підпал будинку колишньої керівниці НБУ Валерії Гонтаревої.

На мотиви української народної пісні "Горіла сосна" створили пародію, в якій взяв участь відомий народний хор. Зокрема в пісні лунають такі слова: "Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала… Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича… Люди вогонь побачили, допомагати почали, відра схопили, прибігли, в вогонь соляру плескали".

Відео Пародійна пісня "Вечірнього кварталу" про пожежу в домі Гонтаревої викликала шквал критики у Мережі

Одразу два міністри засудили номер та, зокрема, участь Національного хору імені Верьовки у пародійному виступі. Скандал розгорівся після трансляції концерту "Вечірнього кварталу" у ефірі. Там актор Євген Кошовий заспівав іронічну пісню про пожежу у будинку Гонтаревої, у той час як солісти хору йому підспівували.    

Пародійна пісня "Вечірнього кварталу" про пожежу в домі Гонтаревої викликала шквал критики у Мережі

Залиште свій коментар

Вибір редакції