Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керівник "Київстар" розповів, чому зв'язок стає дедалі гіршим

За словами Олександра Комарова, причиною погіршення стає збільшення навантаження на мережу.

Новий керівник компанії "Київстар" Олександр Комаров пояснив погіршення якості мобільного зв`язку різким зростанням популярності 3G та 4G.

Про це він розповів у інтерв`ю НВ.

"Після запуску 4G, оператори обмінюються частотами та переналаштовують свої станції. Коли ми говоримо про технології 3G, то спектр частот, який ви віддаєте, впливає на радіус дії цієї мережі. Завантаження впливає на радіус дії. Все банально: в 3G чим вище навантаження, тим менший радіус обслуговування. І далі у вас виходить запуск безліміту, як відповідь на конкурентні дії або необхідність перебувати в ринку. У вас зростає споживання: у Київстар - 140% зростання споживання data", - пояснив Комаров.

Також керівник компанії зазначив, що часто клієнти помилково списують проблеми з Інтернетом на мобільного оператора, а не на постачальника контенту.

Нагадаємо, що згідно з даними Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) в Україні різко зросла кількість скарг на якість мобільного зв`язку.

ВідеоНа заході молодь повертається до кнопкових телефонів, аби не відволікатися на соцмережі

Чорно-білий екран, смс-ки, ліхтарик - саме таким може бути телефон майбутнього. Смартфони опинились позаду кнопкових апаратів за темпами розвитку ринку. На Заході з’явився цілий рух - молодь повертається до так званих "дзвонилок", аби не відволікатися весь час на спілкування у соцмережах і безкінечне гортання стрічок новин. 

На заході молодь повертається до кнопкових телефонів, аби не відволікатися на соцмережі

Залиште свій коментар

Вибір редакції