Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керівник управління журналістських проектів 1+1 Максим Шиленко отримав відзнаку від секретаря РНБО

Турчинов нагородив журналістів, які активно протидіють у інформаційній війні з Росією.

Керівника управління журналістських проектів 1+1 Максима Шиленка нагороджено грамотою та почесною відзнакою від апарату РНБО. Відзнаку вручив особисто секретар Ради нацбезпеки Олександр Турчинов.

Турчинов відзначив, що попри успіхи у обороні, на інформаційному фронті Україна значно поступається масштабній російський пропаганді та подякував за журналістські проекти, які гідно протидіють агресії Росії на інформаційному полі.

Зокрема Максима Шиленка нагороджено за створення військово-патріотичного проекту "Хоробрі серця", присвяченого людям, які виявили героїзм під час подій на Сході України.

"У нас є герої інформаційного фронту, які за власною ініціативою фактично побудували систему протидії інформаційній агресії Російській Федерації. І у нас зараз тут ті, хто створив продукт, здатний протистояти інформаційній агресії Російської Федерації", - наголосив Турчинов.

Після урочистого нагородження секретар РНБО запросив всіх нагороджених журналістів на чаювання та бесіду щодо того, як побудувати ефективну державну модель інформаційної протидії агресору.

ВідеоСекретар РНБО вручив відзнаку керівнику управління журналістських проектів 1+1 Максиму Шиленку

Залиште свій коментар

Вибір редакції