Керівники ДАІ, які ставили план з протоколів, уникли покарання

Людина, яка була на відео, не звільнена, а "просто пішла на пенсію за вислугою років і тепер решту свого життя буде жити за рахунок держави".

Керівники ДАІ Бердянська уникнули відповідальності за вказівки інспекторам, скільки потрібно скласти протоколів.

Про це повідомляє "Дорожній контроль" з посиланням на інспектора ДАІ, який зробив скандальний відеозапис планерки в Бердянську, на якій керівництво роздає підлеглим план з протоколів.

Як розповів автор відео, людина, яка була на відео - Федоров В. - не звільнений, а "просто пішов на пенсію за вислугою років і тепер решту свого життя буде жити за рахунок держави", йдеться у повідомленні.

"Наступна людина Буц Денис Сергійович - заступник начальник ДАІ Бердянська, якого згадують на відеоролику як одного з тих, хто забороняє мінятися без порушень - за нього взагалі не згадали ніде, хоча він винен не менше начальника ДАІ Сидоренка", - розповів інспектор.

"ДАІшник зазначає, що найголовніший винуватець - Сидоренко - був покараний простим дисциплінарним стягненням", - йдеться у повідомленні.

"Як пояснив Могильов, через те, що на момент запису відео, він працював на посаді всього 1 місяць. Але за цей місяць різко, з незрозумілих причин, залишили підрозділ 6 осіб (під його тиском), і прийшли нові", - заявив інспектор.

За його словами, один з нових співробітників стверджує, що "віддав за посаду інспектора ДПС 5000tiny_mce_markerquot;.

"Також майор Сидоренко отримав чергове звання - підполковник. І це вважається, що він ще не увійшов у курс справи?", - сказав інспектор

"Причину такої ситуації автор відео пояснює просто - раніше, новий начальник ДАІ жив, і працював командиром роти ДАІ в Донецькій області", - йдеться у повідомленні.

Читайте також:

Могильов: даїшники викривляють завдання міністерства

Для даїшників написали книгу "хороших манер"

Даїшникам матом диктують план по "протоколах" на кожен день (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: