Керівники районних штабів Тимошенко на Луганщині повідомляють про підготовку масових фальсифікацій

Прихильники Юлії Тимошенко на Луганщині заявляють про підготовку в регіоні масових фальсифікацій результатів виборів, які готуються Партією регіонів.

Партія Регіонів і штаби кандидата на пост Президента України Віктора Януковича в Луганській області готують масові фальсифікації. Про це повідомили керівники міських штабів кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко в Луганській області в ході селекторної наради.

Як повідомив керівник міського штабу Юлії Тимошенко в м. Стаханов Юрій Марьин, «представники штабу Януковича, які називають себе волонтерами, несуть пачками заяви від тих, хто нібито виявив бажання голосувати на дому. Однак при перевірці таких фактів виявляється, що ці люди подібних заяв не писали. Так в м. Стаханов за даними зібраним дільничними виборчими комісіями на 13.10.2010 було зареєстровано 2230 заявок для голосування на дому, після перевірки підтвердилося лише 1400 заяв », - говорить Ю. Марьин.

За словами керівника міського виборчого штабу Юлії Тимошенко в м. Антрацит Анатолія Орябинський, «в Антрациті штабом Януковича масово організовується процес доставки людей на дільниці для голосування, що є одним з видів підкупу виборців, яким надають пільгу у вигляді безкоштовного підвезення».

Як розповів керівник Лисичанського міського штабу Юлії Тимошенко В'ячеслав Теросипов, «всюди в Луганській області Партія Регіонів разом з офіційними виїзними комісіями формує групи зі своїх прихильників для здійснення голосувань на дому, підвозу і збирання бюлетенів».

Заступник керівника штабу Юлії Тимошенко в м. Краснодон Галина Звягина повідомляє, що в «Краснодоні дільничних лікарів зобов'язали скласти списки хворих і інвалідів». На думку Галини Звягіної ці списки надалі використовуються для підготовки заяв про голосування на дому. Вона також повідомила, що на дільниці № 8 у м. Краснодон буде організовано підвезення людей від місцевого штабу Партії Регіонів до ділянки.

За словами Галини Звягіної, у м. Молодогвардійськ на дільницю № 27 працівників управління соцзахисту були принесені 50 заяв про голосування на дому, написані однією рукою.

«У селищі Енгельсово на дільниці № 55 пачка заяв про голосування вдома була доставлена на виборчу дільницю депутатом міськради від Партії Регіонів Трелісом. На цій ділянці також очікується підвезення виборців Партією Регіонів », - говорить заступник керівника штабу Юлії Тимошенко в м. Краснодон.

За всіма фактами підготовки фальсифікацій, обласний штаб Юлії Тимошек підготував звернення до правоохоронних органів. «Ми ще раз нагадуємо про кримінальну відповідальність осіб, що починають подібні дії, і просимо не брати участь в кримінальних злочинах», - закликають штабісти Юлії Тимошенко в Луганській області.

Як повідомлялося раніше, у м. Лисичанськ прокуратура порушила кримінальну справу за фактом підробки протоколів засідань окружної виборчої комісії по територіальному виборчому округу № 110.

Читайте також:

ПР "пресингує" колишніх соратників, які перейшли в табір Тимошенко

Чутки зі штабів: Тимошенко влаштує на себе замах, а Янукович помре і воскресне

Тимошенко: Христос і його апостоли - теж цифра 13

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: