Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керівники військового складу в Одесі, де знайшли тонни протермінованих консервів, масово злягли на лікарняні

На складах опечатали кожне приміщення

В Одеському гарнізоні розпочато перевірку у зв'язку з порушенням правил приймання на склади продовольства для військовослужбовців.

Як повідомила прес-служба Міністерства оборони України, перевірку проводить заступник міністра оборони Олег Шевчук та комплексна комісія Міноборони, пише видання "УНІАН".

У повідомленні наголошується, що перевірка проводиться за дорученням міністра оборони Степана Полторака на підставі інформації про неналежне виконання правил прийому продовольчої продукції на склади 46-го Об'єднаного центру забезпечення, розташованого в Одесі, та про інші порушення.

За словами начальника Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України Дмитра Марченка, який очолює комісію Міноборони, ухвалено рішення перевірити всі окремі центри забезпечення.

Перебуваючи напередодні в 46-му Об'єднаному центрі забезпечення, члени комплексної комісії опечатали продовольчі, речові склади, сховища пально-мастильних матеріалів і перевірили відповідну документацію.

 Як зазначив Марченко, зразки продуктів харчування зі складів 46-го Об'єднаного центру забезпечення направлено в незалежну акредитовану лабораторію, яка має встановити їхню якість і надати відповідні висновки. Також перевіряється й інша інформація, зокрема, щодо неналежної якості пально-мастильних матеріалів. Матеріали перевірки будуть направлені до правоохоронних органів.

Як повідомив у Facebook радник міністра оборони Юрій Бірюков, керівник 46-го Об'єднаного центру забезпечення Євген Король пішов на лікарняний.

«Там взагалі погано зі здоров'ям особового складу, невідома хвороба за добу вразила майже весь керівний склад найбільших військових складів на півдні України. Але нічого, у нас нормальні госпіталі, дуже скоро всіх вилікують», - акцентував Бірюков.

Король заболел... Да здравствует Король! Серьезно, я вот искренне желаю полковнику Королю скорейшего выздоровления,...

Опубліковано Юрієм Бирюковим П'ятниця, 13 липня 2018 р.


Вибір редакції