Керівників АРМА, яких підозрюють у привласненні $400 тисяч “воровського общака”, відсторонили від займаних посад

Керівників АРМА, яких підозрюють у привласненні $400 тисяч “воровського общака”,  відсторонили від займаних посад

Фото: ДБР

За рішенням суду вони перебуватимуть під домашнім арештом.

У четвер, 29 липня, Печерський районний суд міста Києва ухвалив відсторонити від посади т.в.о. голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) Віталія Сигидина та його заступника Володимира Павленка. Про це повідомляє УП з посиланням на рішення суду.

Підозрюваних у привласнені близько 400 тисяч доларів США керівників державного агентства, яке опікується активами, що здобуті злочинним шляхом, цим же рішенням суду відправлено під домашній арешт.

Фото: ДБР
Фото: ДБР
Фото: ДБР

Напередодні таку ж міру запобіжного заходу призначив суд для ще одного фігуранта справи - начальника управління менеджменту активів АРМА Вахтанга Бочоришвілі. 

За даними СБУ, керівництво АРМА вступило у змову і незаконно заволоділо $395 тис, які перебували під контролем установи. На ці кошти було накладено арешт судом, їх передали на зберігання в АРМА. Однак, замість цього, керівництво АРМА вступило в злочинну змову з приватними адвокатами і незаконно перевели гроші на банківський рахунок підставної особи.

За інформацією УП, йдеться про 400 тисяч доларів, арештованих Національною поліцією як "воровський общак".

Підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою, в особливо великому розмірі (ч. 5 ст. 191 КК України) оголошено шістьом особам, серед яких — троє керівників АРМА, двоє адвокатів та підставна особа, на яку було переведено кошти. 

Нагадаємо, на початку червня невідомі здійснили кілька пострілів у бік заступника голови Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) Володимира Павленка.

Співробітники СБУ затримали організаторів нападу. 

Наступна публікація