Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керівником Південного оперативного командування призначили досвідченого командира АТО

Грищенко командував 72-ю бригадою.

Новим керівником Південного оперативного командування став бойовий генерал Андрій Грищенко, який командував в зоні АТО 72-ю бригадою, передає ТСН.

Попереднього командувача перевели на посаду в Київ. Там він відповідатиме, в тому числі, за мобілізацію військовослужбовців. Також на Одещині планують розпочати будівництво нового навчального центру та полігону військово-повітряних сил.

Командування військово-морських сил розміститься на території 6-ї станції Великого Фонтану. Найближчим часом, обіцяють в Міноборони, буде ухвалено рішення і щодо того, чи залишатиметься керувати військовим флотом Сергій Гайдук.

"Там буде і штаб, там буде і житло для військовослужбовців, там буде і все необхідне для управління ВМС. І це буде перше сучасне таке містечко для того, щоб ВМС могли виконувати завдання. Щодо керівництва військово-морськими силами, я хотів би сказати, що в мене є претензії до командувача, але я думаю, що рішення з цього приводу прийме президент України", - заявив міністр оборони України Степан Полторак.

Відео В Україні новий керівник Південного оперативного командування

Залиште свій коментар

Вибір редакції