Керівнику Центру протидії корупції вручили повістку троє військових у супроводі молодиків з камерою

Шабунін запевнив, що є непридатний до служби за станом здоров'я, а виклик до військкомату організував один із чиновників.

До голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна прийшли з викликом до військкомату.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні, (7 червня – прим.ред.) у день народження доньки, прийшли до мене аж троє офіцерів із Дніпровського військкомату вручати повістку. Ескорт із камерою та пацани гопніцького виду у супроводі. Так всім вручали чи для мене замовили пакет "елітний"? Представився з трьох людей у формі тільки один", - наголосив він, оприлюднивши ім'я та прізвище офіцера – Жураковський Максим Сергійович.

повістка шабунін
Віталій Шабунін / Facebook

За словами Шабуніна, пояснити підставу візиту і те, чи надсилали йому повістку поштою, військові не змогли.

"Мабуть, відповіді на мої питання не були передбачені сценарієм цієї клоунади, тому рекрутери-вояки помітно нервували", - зазначив активіст.

Окрім цього, Шабунін заявив, що він непридатний до служби за станом здоров'я.

"Завтра о 9.00 запрошую всіх журналістів зі мною до Дніпровського військкомату (М. Лебедєва 14а, каб. 310). Буду з'ясовувати, чому я за станом здоров'я непридатний до служби з 2000 року в 32 роки отримав повістку", - повідомив він.

посвідчення шабунін
Віталій Шабунін / Facebook

На думку активіста, "весь це перформанс" був створений на замовлення "БППшно-підмартиненського чиновника-невдахи Ігоря Півня, який погрожував силком відвезти мене в військкомат".

"Ескорт-хлопці чесно сказали, що вони "зрітєлі" з якоїсь організації колишніх військовослужбовців. Чи не з Півенської ветеранської ГОшки, утвореній у лютому цього року? Ігор Півень, що погрожував мені персональною доставкою - помічник Сергія Тригубенка з БПП та член правління ГОшки Апасова "Національний інтерес". Саме вони знімали гівно-фільми про ЦПК. Півень також є директором і співзасновником ГО "Спілка ветеранів військової розвідки", звідки, ймовірно, гопнік-оператор і двоє його супроводжувачів", - додав Шабунін.

Окрім цього очільник Центру протидії корупції звинуватив Півня у тому, що той забув внести певну інформацію до декларації, а також причетний до корупційних схем на блокпостах у зоні АТО.

Залиште свій коментар