Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керівнику "РИА Новости-Украина" подовжили перебування під арештом

Під арештом Вишинський буде щонайменше до середини лютого.

Міський суд Херсона схвалив рішення подовжити час утримання під вартою Кирила Вишинського до 16 лютого. За словами адвоката, клопотання прокуратури стосовно цього було задоволене.

Водночас суд не погодився на обмеження захисту в термінах ознайомлення з матеріалами кримінального провадження у справі головного редактора "РИА Новости-Украина". Адвокати отримали доступ до документів 10 січня, а прокуратура хотіла встановити часову межу для роботи юристів. Суд вирішив, що це не є доречним.

Як повідомлялося, цього тижня Апеляційний суд Херсонської області залишив під вартою Вишинського до 27 січня. У вівторок стало відомо, що підозрюваного в антиукраїнській пропаганді і підривній діяльності чоловіка переведуть до Києва, де його справою продовжить займатися один із райсудів. Напередодні міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров дав зрозуміти, що Росію не цікавить можливий обмін Вишинського на когось із ув’язнених Кремлем українців. 17 січня вранці адвокат керівника "РИА Новости-Украина" Андрій Доманський заявив про обшуки у себе вдома і в приміщенні офісу.

ВідеоКлопотання щодо продовження запобіжного заходу Вишинському розгляне суд у Херсоні

Сьогодні у Херсоні мають вирішити, чи продовжити тримання під вартою керівника "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського. Йому закидають державну зраду. Затримали Вишинського в Києві у травні, етапували до Херсона. Відтоді він у СІЗО. Прокуратура просить арешт подовжити. 

Клопотання щодо продовження запобіжного заходу Вишинському розгляне суд у Херсоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції