Керівництво Криму позбавили охорони

Президент України Віктор Ющенко позбавив вище керівництво Автономної Республіки Крим державної охорони.

Президент України Віктор Ющенко позбавив вище керівництво Автономної Республіки Крим державної охорони.

Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на офіційному сайті Постійного представництва президента України в АРК.

Плакіда Гриценко Хоменко
УНІАН
Прем'єр-міністр АРК Віктор Плакіда, спікер Анатолій Гриценко та Постпред президента Володимир Хоменко, а також інші чиновники залишилися без охорони
"З метою практичної реалізації позбавлення пільг державних посадовців підтримано ініціативу Постійного представника президента України в АРК Володимира Хоменка і ухвалено рішення щодо зняття охорони з перших посадових осіб Автономної Республіки Крим, зокрема, голови Верховної ради АРК, голови Ради міністрів АРК і Постійного представника президента України в Криму", - сказано в повідомленні.

Разом з тим, як передає УНІАН, сьогодні в коментарі журналістам голова Верховної ради АРК Анатолій Гриценко заявив, що він забезпечений охороною. "Я не хочу коментувати укази президента", - заявив кримський спікер, відповідаючи на питання, як він оцінює рішення глави держави зняти держохорону з керівництва АРК.

При цьому Гриценко додав: "Я забезпечений охороною". На питання, чи не порушує він таким чином закон, керівник ВР Криму наголосив, що не порушує закони і укази. "У жодному разі! Я законослухняний громадянин, який не порушує ні укази президента, ні закони України", - сказав кримський спікер. При цьому він ухилився від відповіді, хто в даний час здійснює його охорону.

Як повідомляв УНІАН, Постпред президента України в АРК Володимир Хоменко відмовився від держохорони і звернувся до глави держави з пропозицією про зняття державної охорони з високопосадовців автономії. За словами постпреда, ситуація в Криму спокійна, і бюджетні кошти краще витрачати на соціальні програми, а не на охорону посадовців.

"Криміногенна обстановка в Криму поліпшилася порівняно з 1990-ми роками, коли була введена посилена охорона посадовців автономії високого рангу. Тому прийшов час спрямувати значні бюджетні кошти, які витрачалися на охорону чиновників, на соціальний захист населення або розвиток економіки", - сказав Хоменко.

Раніше з ініціативою зняти держохорону з керівництва АРК виступав Геннадій Москаль, який в 2006 році обіймав посаду Постпреда президента в автономії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: