Керівництву системи "Рада" оголосили недовіру

Представники БЮТ і НУ-НС продовжують звинувачувати керівництво системи "Рада" в невдалому голосуванні по кандидатурі Тимошенко.

Тимошенко-Луценко
УНІАН
Луценко продовжує наполягати на тому, що обрання Тимошенко прем'єром було штучно зірвано.
Коаліція БЮТ і "Нашої України - Народної самооборони" оголосила про недовіру керівництву електронної системи голосування "Рада". 

Про це заявив член фракції НУ-НС Юрій Луценко.

"Під час голосування з обрання Юлії Тимошенко прем`єр-міністром відбулися спеціальні, на наше глибоке переконання, втручання в комп`ютерну систему "Рада". Доказом цього є численні свідки, як голосував пан Омельченко, а він голосував "за", як голосував Денькович, а він голосував "за". Крім того, є численні свідчення, як депутат від Партії регіонів вирвав ключову, 226-у, картку у голови Верховної ради", - підкреслив політик.

Луценко вважає, що штучність втручання в результати голосування підтверджується "тим вандалізмом, який зараз відбувається на робочому місці голови Верховної ради, де вирвані мікрофони, всі електронні кабелі і фактично знищене робоче місце".
 
"Ми від імені коаліції висловлюємо недовіру технічному керівництву електронної системи "Рада" і не віримо її результатам. Ця система була налаштована на 225 голосів і лише показувала різні прізвища народних депутатів, які мали стати жертвою цього обману", - підкреслив Луценко.

Він також наголосив, що коаліція не довірятиме результатам електронного голосування доти, поки не буде змінено технічне керівництво цього проекту. Відповідно до регламенту ВР, у рамках незакритого питання про обрання прем`єр-міністра коаліція може визначити інший спосіб голосування, якщо цю ініціативу підтримають 150 депутатів, також вважає Луценко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: