Керівний склад МВС скоротять на 50%

Могильов пообіцяв Януковичу до кінця поточного року скоротити керівний склад свого відомства на 50%, оскільки штат керівного складу відомства "занадто роздутий".

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов пообіцяв до кінця поточного року скоротити керівний склад свого відомства на 50% від нинішньої чисельності.

Про це глава МВС заявив під час зустрічі з президентом Віктором Януковичем.

Як повідомила прес-служба Глави держави, в ході зустрічі Могильов зазначив, що перебудова в системі МВС давно назріла і є вкрай необхідною. Зокрема, за його словами, наразі штат керівного складу відомства "занадто роздутий".

Міністр повідомив, що на сьогоднішній день його вже скорочено на 15%, і ця робота триватиме. До кінця року керівний склад МВС, за словами Могильова, буде скорочено до 50% від нинішньої чисельності.

Продовжуючи тему зустрічі, президент наголосив, що паралельно з реформуванням МВС та оптимізацією роботи його керівників він очікує від міністерства "розробки сучасних механізмів мотивацій працівників міліції та ефективної роботи з укріплення соціального захисту міліціонерів". "Це потрібно обов'язково враховувати при реформуванні правоохоронних органів", - зауважив Янукович.

Глава держави також очікує, що Міністерство внутрішніх справ до осені цього року запропонує концепцію реформування, що має передбачати реформування системи правоохоронних органів у цілому. У свою чергу Могильов повідомив, що відомство вже вивчає досвід такого реформування інших країн, зокрема, Росії та Грузії. Він запевнив президента, що концепцію реформування МВС буде підготовлено у визначений Главою держави термін.

Нагадаємо, 13 липня перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Попков заявив, що протягом першого півріччя в системі Міністерства внутрішніх справ було заміщено 578 співробітників, які займали керівні посади. Також Попков проінформував, що в першому півріччі 2010 року в Україні майже на третину зросла кількість злочинів.

Читайте також:

В Україні майже кожен другий злочин залишається нерозкритим

У Києві зріс рівень злочинності

За два місяці кількість злочинів в Україні зросла на 20%

ВідеоКерівний склад МВС скоротять на 50%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: