Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кернес надумав повернути ім’я радянського маршала Жукова на карту Харкова

Заразом мер міста зізнався, що йому дошкуляє волонтерський намет на центральній площі.

Мер Харкова Геннадій Кернес хоче позбутися намету волонтерів, який збирає допомогу для військових на центральній площі міста. В цьому градоначальник зізнався у Facebook.

Сегодня на сайте горсовета опубликованы две петиции. Одна - с предложением убрать палатку с пл. Свободы. Вторая - о том,...

Опубліковано Геннадієм Кернесом Середа, 8 травня 2019 р.

"На цей намет на площі Свободи дивитися дійсно вже неможливо. Брудний, з якимись фрагментами снарядів, сам вже теж вибухав не один раз. Особисто я за те, щоби його прибрати", - заявив мер. Намет навпроти обласної адміністрації стоїть від 2014 року та став одним з найвідоміших у місті волонтерських пунктів допомоги передовій АТО/ООС, місцем збору проукраїнських активістів.

ВідеоДобірка найбільш відомих публічних висловлювань Кернеса

Багаторічний очільник Харкова вирізняється особливою манерою спілкування, як з підлеглими, так і з пересічними людьми. ТСН склала добірку найбільш відомих його публічних висловлювань.

Добірка найбільш відомих публічних висловлювань Кернеса

Також Кернес виступив за повернення проспекту Петра Григоренка назви на честь радянського маршала Жукова. Григоренко був генерал-майором армії СРСР, дисидентом, засновником Української Гельсінської групи. Він навчався та певний час жив у Харкові, тоді як біографія Жукова із Харковом не пов’язана, а сам проспект до того називався на честь 60-річчя СРСР, а першою його назвою була – вулиця Стадіонна.

Натомість Кернес заявив про "історичну назву" на честь Жукова та повідомив про реєстрацію на сайті міськради двох петицій щодо знесення намету та зміни назви проспекту. "Я думаю, що якщо ці дві петиції наберуть необхідну кількість голосів – а це 5000 – я зроблю все залежне від міської влади, щоб втілити запропоноване в них в життя. Я закликаю вас підтримати ці петиції. І з прийдешнім святом. З Днем Перемоги!" - звернувся до жителів міста Кернес.

Залиште свій коментар

Вибір редакції