Кернес поділився секретом, як заробити мільйон

Відомий харківський політик і бізнесмен стверджує: щоб заробити гроші, треба насамперед оточити себе порядними людьми.

Виконуючий обов’язки мера Харкова Геннадій Кернес на зустрічі із студентами і викладачами Національного економічного університету розповів, що потрібно робити, щоб стати таким багатим як він.

Один зі студентів поставив йому, як успішному бізнесменові, питання "як заробити мільйон?"

"Звичайно, щоб заробити гроші, потрібні знання, і щоб люди, які вас оточуватимуть, були порядними, і теж були зацікавлені в тому, щоб заробити гроші. Під лежачий камінь вода не тече", - сказав виконуючий обов'язки мера. "Усе необхідно порахувати", - також підкреслив він.

"Головне - наполегливість, цілеспрямованість, і, звичайно, вміння правильно розпорядитися грошима. І людей правильно розставити на ті посади або об'єкти, які працюватимуть з вашими грошима. Тому що по ходу справи ці гроші можуть зникнути", - сказав Кернес.

За його словами, досвід, набутий у великому бізнесі, допомагає зараз управляти всім мегаполісом. "Те, що я заробив гроші, допомагає сьогодні ефективно працювати в міській раді. Тому що я знаю, що таке бізнес по відношенню до влади, і влада по відношенню до бізнесу", - зазначив він.

Читайте також:

Партія регіонів висунула Кернеса в мери Харкова

Кернес звинуватив Луценка у професійному ідіотизмі

Кернес дав харків'янам номер свого мобільного телефону

Кернеса звинуватили у спробі вбити кандидата в мери Харкова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: