Кернес пообіцяв "кострубатому боягузові Кличку" справжнього супротивника

Дата публікації
Перегляди
31к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кернес пообіцяв "кострубатому боягузові Кличку" справжнього супротивника

Кернес кинув виклик Кличкові

У Харкові з пафосом створили "Український фронт".

Про створення "Українського фронту" заявили в Харкові. Так назвали безпрецедентне громадське формування, утворене делегатами зльоту Партії регіонів за ініціативи харківського губернатора та керівника обласної організації партії Михайла Добкіна, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У заході, кажуть організатори, взяли участь 6 тис. делегатів з усіх обласних осередків ПР, а також представники Компартії та деяких громадських об'єднань.

За словами ідеологів, новостворений "Український фронт" має встановити лад в Україні. Для цього оголосили формування народної гвардії добровольців, учасники якої в разі потреби будуть готові силою звільняти захоплені адмінбудівлі та, мовою учасників зльоту, зачищати українську землю від окупантів.

"Ми пропонуємо створити новий, потужний суспільний рух під назвою Український громадський союз "Український фронт", - заявив зі сцени голова правління харківської обласної організації "Союз ветеранів Афганістану" Володимир Рижков.

Символом нового фронту обрали георгіївську стрічку.

У Харкові утворили громадське формування під назвою «Український фронт»

У Харкові утворили громадське формування під назвою «Український фронт»

"Зараз іде формування народної гвардії серед бажаючих добровольців. Я думаю, що люди з військовим досвідом, люди зі спеціальною освітою юридичною допоможуть підказати законні методи, котрі дозволять нам захищати сьогодні будівлі, а також розпочати звільнення раніше захоплених", - повідомив голова Харківської ОДА Михайло Добкін.

Ще одна ініціатива "Українського фронту" - долучитися до переговорів між опозицією та президентом зі своїми вимогами. Зокрема про безапеляційне звільнення протестувальниками всіх будівель по Україні.

Найпопулярніші слова у промовах - "неофашизм" та "бендерівці". Згадували й лідерів опозиції. До прикладу, харківський мер хоче зустрітися з Віталієм Кличком.

"Я не виключаю цих досягнень, котрі завойовані спортсменом Кличком на світовій спортивній арені, і він абсолютний чемпіон світу з боксу. Але йому, мабуть, не зустрічалися справжні суперники, а ці суперники – народ України, котрий не дозволить проводити йому свої, пробачте, кострубаті удари, тому що він боягуз! Хай приїде сюди! Нехай сюди в цю залу зайде", - закликав голова Харківської міської організації ПР Геннадій Кернес.

Після кількагодинних промов делегати роз'їхалися. На прохання конкретизувати, коли почнуть звільняти адмінбудівлі, так і не відповіли.

Як повідомлялося, Кернес пообіцяв реагувати на спроби штурмів у Харкові "більше, ніж жорстко".

Кореспондент ТСН Андрій Барташов

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
31к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація