Кернес про вирубку дерев: ніякі лузери не завадять нам побудувати дорогу

В.о. мера Харкова Геннадій Кернес заявив, що дорога в парку імені Горького буде побудована, незважаючи на заяви "політичних лузерів типу Авакова".

Дорога буде побудована всупереч бажанням екс-губернатора Харківської області Арсена Авакова, який "фінансує наметові містечка", заявив Геннадій Кернес.

"Ніякі політичні лузери типу Авакова нам не завадять", - зазначив він.

Він також наголосив, що всі дозволи на будівництво є. "У нас є всі дозволи, пройдені всі процедури, в тому числі і узгодження в держорганах влади, не тільки в органах місцевого самоврядування. На сьогодні це об'єкт будівництва", - заявив Кернес.

Крім того, чиновник не вважає вирубку дерев на цій території порушенням екологічної ситуації в місті. За його словами, дорога будується не в комерційних цілях.

"Ми повинні побудувати дорогу, яка буде затребувана ... Нова дорога для людей, а не для комерційних інтересів ... Це потрібно місту Харкову, ми повинні побудувати цю дорогу. Якщо не збудуємо цю дорогу, то там буде або котеджне містечко або ще що-небудь. А там за генпланом - дорога ", - заявив він.

Крім того, Кернес заявив, що він разом з головою Харківської облдержадміністрації Михайлом Добкіним 30 травня візьме участь у закладці "нового парку для дітей".

Читайте також:

Кернес розплакався від радості за успіхи Добкіна

Кернес запевнив, що зробив висновок зі свого кримінального минулого

З Кернеса зняли звинувачення у побитті "нашоукраїнця"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: