Кернес: я переміг, все інше - емоції

Кернес запропонував Авакову не створювати істерики навколо виборів, а співпрацювати. Аваков пропозицію про співпрацю прийняв.

Новообраний мер Харкова кандидат від Партії регіонів Геннадій Кернес вважає, що люди колишнього губернатора Арсена Авакова створюють зайву істерику навколо результатів виборів. "Я дякую вам за підтримку, я переміг, все інше – емоції", - заявив він в ефірі одного з телеканалів.

Він назвав неправдивими звинувачення в підробці бюлетенів та фальсифікації виборів, заявивши, що все це було технічними моментами.

Геннадій Кернес також сказав, що тепер Арсен Аваков може зосередитися на виборах до Верховної ради, а він би хотів з Аваковим співпрацювати. "Я 12 років депутат. Я перед вами протягую руку Авакову, щоб разом працювати", - заявив він в ефірі.

"Не треба нас лякати Майданами. Давайте разом зробимо Харків кращим", - попросив Кернес.

Натомість Арсен Аваков заявив, що він "занадто багато знає, щоб відкинути цю руку".

Нагадаємо, колегія суддів Харківського окружного адмінсуду відхилила клопотання представників кандидата в мери Харкова від партії ВО "Батьківщина", колишнього губернатора Арсена Авакова про неоприлюднення результатів виборів до ухвалення рішення за його позовом до Харківського міськвиборчкому.

Як відомо, згідно з офіційними даними міськвиборчкому, Аваков програв вибори кандидату від Партії регіонів Геннадію Кернесу.

Як повідомила прес-служба "Батьківщини", 4 листопада представники Авакова подали позов до Харківської міської виборчої комісії про визнання протизаконною її бездіяльності в питаннях належної організації виборів мера Харкова.

Позивач просив суд також зобов'язати міську виборчу комісію провести повторний підрахунок голосів на виборах мера.

У клопотанні, що додається до позову, представники Авакова просили суд забезпечити цей позов і заборонити міськвиборчкому встановлювати остаточний результат виборів мера Харкова, а також оприлюднювати результати виборів.

Вранці 5 листопада почався розгляд справи в суді. В результаті колегія суддів відхилила клопотання.

"У зв'язку із цим ми вважаємо, що позиція колегії суддів, які розглядають справу, є упередженою й необ'єктивною, ми не виключаємо, що на суддів чиниться політичний і моральний тиск", - повідомила довірена особа Авакова Роман Москаль.

Він також зазначив, що представники Авакова звернулися із клопотанням до голови Харківського окружного адміністративного суду про передачу справи в адміністративний суд іншої області за винятком Донецької.

Нагадаємо, представники Арсена Авакова вимагають призначити перерахування бюлетенів виборців, що проголосували "проти всіх", на всіх дільницях.

Чинний виконувач обов'язків мера, кандидат у мери Харкова від Партії регіонів Геннадій Кернес переміг на виборах мера Харкова. Кернес набрав 130,352 тисяч голосів (29,33%), кандидат від партії ВО "Батьківщина", колишній губернатор Харківської області Арсен Аваков - 127,608 тис. голосів (28,72%).

Все про вибори читайте тут.

Читайте також:

Суд дозволив оголосити Кернеса мером Харкова

Аваков заявив, що доведе свою перемогу в суді

Офіційно: Кернес переміг на виборах мера Харкова

Добкін "без іронії" запропонував Авакову співпрацю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: