Кернес розплакався від радості за успіхи Добкіна

Геннадій Кернес так розчулився через те, що Михайло Добкін став губернатором, а йому залишив обов’язки мера, що заплакав.

У п’ятницю, 19 березня віце-прем’єр Володимир Семиноженко представив нового голову Харківської обласної держадміністрації Михайла Добкіна, який до того був міським головою Харкова.

Тепер замість нього виконувати обов’язки міського голови буде секретар міської ради Геннадій Кернес. Під час вступної промови Кернес заплакав, заявивши, що радіє за Добкіна.

Перед Михайлом Добкіним Семиноженко поставив завдання консолідувати місцевий політикум, бізнес-еліту та громадськість.

Сам Добкін, який раніше казав, що не погодиться обійняти посаду голови ОДА і його влаштовує посада міського голови, сьогодні заявив, що "рішення президента не коментує, а виконує".

За словами Добкіна, кістяк своєї нової команди він вже сформував, незабаром проведе співбесіду з усіма співробітниками обласної адміністрації, щоб з’ясувати, хто з них в майбутньому зможе працювати "на користь області та держави".

"Хто готовий працювати на користь регіону, максимально буде задіяний. Хто шукає конфліктів, залишиться на узбіччі історії", – сказав Добкін.

На новій посаді він пообіцяв боротися із корупцією, підтримувати малий та середній бізнес, особливу увагу приділити розвитку села і вивести регіон з кризи.

19 березня були представлені близько 10 нових голів ОДА, яких вчора призначив Янукович.

Читайте також:

Азаров прибув до Донецька, щоб представити нового губернатора

Новим губернатором Харківщини став Добкін

Мер Добкін захистив дисертацію

У Харкові судять Мєдвєдєва у справі про замах на Добкіна і Кернеса

ВідеоДобкін став головою Харківської обласної держадміністрації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: