Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кернес заявив, що сутички під Харківською міськрадою влаштували "люди від СБУ"

Працівникам міськради знадобилася медична допомога.

Міський голова Харкова Геннадій Кернес заявив, що сутички під міською радою начебто влаштували "люди від керівника обласного Управління СБУ".

Про це йдеться у повідомленні партії "Відродження".

За словами Кернеса, сутички начебто були спланованою провокацією.

"У будівлю Харківської міської ради сьогодні увірвалися кілька десятків агресивно налаштованих людей спортивної статури. На другому поверсі мерії вони розбили скло, влаштували погром і бійку, під час якої розпорошили в коридорах мерії газ, а потім підпалили димові шашки. Багатьом працівникам міськради, які надихалися диму, знадобилася медична допомога. Одного з моїх заступників кинули до сміттєвого баку", - каже міський голова міста.

За його словами, поліція в цей час не втручалася у конфлікт, а просто стояла осторонь. Кернес пов'язує це з тим, що активісти начебто були підіслані головою обласного Управління Служби безпеки Андрієм Носачем. 

ВідеоСльозогінний газ та димові шашки - так у Харкові стартувала сесія міської ради

Сьогодні зранку під стінами мерії на пікет зібрались близько 30 активістів. Традиційно вимагали вільного доступу на засідання. Згодом спробували прорватися всередину, на заваді стала охорона. Як кажуть свідки, один з охоронців розпилив газ з балончику, а в приміщенні невідомі підпалили димові шашки. А вже на вулиці представники однієї з громадських організації схопили заступника мера та посадили його у сміттєвий бак. Не дивлячись на заворушення, сесія міськради продовжилась.

Сльозогінний газ та димові шашки - так у Харкові стартувала сесія міської ради

Нагадаємо, у середу, 20 червня, у приміщенні Харківської міськради сталися сутички між активістами та муніципальною охороною. Заступника міського голови закинули до сміттєвого баку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції