Кернес звинуватив Луценка у професійному ідіотизмі

В.о. мера Харкова Геннадій Кернес, якого Юрій Луценко назвав "кримінальним авторитетом з довідкою про шизофернію", пообіцяв змусити того спростувати "ці образи".

В.о. мера Харкові Геннадій Кернес звинуватив екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка у "професійному ідіотизмі".

"Я неодноразово підкреслював, що Луценко, що став міністром внутрішніх справ на революційній хвилі, завжди демонстрував професійний ідіотизм", - зазначив Кернес.

"Цей колишній міністр прославив себе то нападом на мера столиці України, то п'яними бешкетами за межами країни, то нічим не підтвердженими звинуваченнями на адресу посадовців і громадян України. Можу констатувати тільки одне – Луценко просто блефує, поводиться по відношенню до інших людей зухвало і бравує своєю безкарністю", - пояснив він.

Кернес запевнив, що домагатиметься того, аби Луценко спростовував "образи й дезінформацію, яку він поширює" і вибачився за них.

"Як громадянин України, я маю право захистити своє ім'я, і я це зроблю. Думаю, що найближчим часом отримаю перші результати тієї великої роботи, яку я веду із захисту своїх прав і інтересів. Зроблю все можливе, щоб такі громадяни, як Луценко, поважали закон і навчилися відповідати за свої вчинки", - пообіцяв харківський градоначальник.

Кернес підкреслив, що Луценко мав достатньо час, щоб розібратися, чи є він людиною, яка порушує закон.

"Я знаю одне - Кернес закон не порушував, Кернес не займався тим, у чому його звинувачує горе-екс-міністр Луценко. Я вважаю, що йдуть процеси щодо наведення ладу в країні, і та відповідь, яку повинні тримати такі особи, як Луценко і йому подібні, не за горами", - резюмував він.

Нагадаємо, нещодавно Юрій Луценко заявив, що Геннадій Кернес є кримінальним авторитетом на прізвисько "Гепа", який очолює наркотрафік на Харківщині.

Крім того, Луценко сказав, що має довідку про шизофернію Кернеса. "Поки харків'ян деякі політики науськують на голосування в стилі "дамо здачі міфічним бандерівцям", до влади у їхньому місті прийшов кримінальний авторитет Гепа, раніше судимий, з довідкою про шизофренію", - зазначив Луценко.

Він додав, що Кернес "керує воєнізованими загонами на чолі з підлеглим йому кримінальним авторитетом Джонсоном".

Читайте також:

Луценко заявив, що має довідку про шизофренію Кернеса

Кернес дав харків'янам номер свого мобільного телефону

Кернес запевнив, що зробив висновок зі свого кримінального минулого

Луценко розповів, як новообраний депутат від ПР напився і побив сусіда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: