Кернеса офіційно зареєстрували мером Харкова

Перша сесія Харківської міськради 6-го скликання, на якій Кернес прийме присягу, може відбутися 24 листопада.

Харківська міська виборча комісія 15 листопада офіційно зареєструвала Геннадія Кернеса новим Харківським міським головою. Про це повідомила прес-секретар в.о. міського голови Тетяна Грузинська.

За попередньою інформацією, перша сесія міськради 6-го скликання, на якій Кернес прийме присягу, може відбутися 24 листопада. Дату першої сесії призначає тервиборчком, повідомила Грузинська. За законом, лише з моменту приведення до присяги міський голова стане легітимним.

Нагадаємо, Кернес випередив у мерських перегонах найближчого суперника Арсена Авакова. За в.о. мера Харкова віддали голоси 30,09% харків'ян. За його конкурента – 29,46%.

Вибори мера в Харкові супроводжувалися судовою тяганиною. Аваков подав до Окружного адміністративного суду Харкова позов з вимогою про перевибори Харківського міського голови.

Суд відхилив позов, назвавши недостатніми докази порушень виборчого законодавства, які надав позивач. Крім того, суд також відмовив Авакову у клопотанні про визнання того, що бюлетені на виборах міського голови зберігалися у неналежному стані.

9 листопада Харківський апеляційний адміністративний суд відхилив позов Авакова про перерахунок голосів на виборах мера. Колегія суддів Харківського апеляційного адміністративного суду підтвердила законність рішення суду першої інстанції, залишивши його без змін. Авакову було відмовлено у задоволенні позову за всіма пунктами.

Тоді Аваков звернувся до Київського апеляційного адміністративного суду з позовом про бездіяльність ЦВК, оскільки Центрвиборчком, на його думку, не розглянув одну з його скарг. Однак Київський апеляційний адміністративний суд відхилив його позов також.

Читайте також:

Суд відхилив скаргу Авакова на перемогу Кернеса

Кернес: я переміг, все інше - емоції

Суд дозволив оголосити Кернеса мером Харкова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: