Кернеса звинуватили у спробі вбити кандидата в мери Харкова

"Єдиний центр" офіційно повідомив Віктору Януковичу про підготовку замаху на життя кандитата  мери Харкова від ЄЦ Андрія Білогрищенко.

Секретаря Харківської міськради Геннадія Кернеса звинуватили в організації замаху на життя кандидата в мери Харкова від "Єдиного центру" Андрія Білогрищенко.

Про цей йдеться у відкритому листі одного з лідерів ЄЦ Ігоря Кріля президенту Віктору Януковичу, оприлюдненому на сайті партії.

"Насамперед, офіційно повідомляю Вам про підготовку замаху на життя Білогрищенка. Інформацію про найнятого в Росії професійного вбивцю, що має завдання фізичного знищення кандидата, нам повідомили компетентні джерела у правоохоронних органах Харківської області", - наголошено в листі.

Правоохоронці, за даними Кріля, одержали підтвердження таким злочинним планам у ході оперативно-розшукових заходів, "причому замовлення цієї брудної операції зроблено з Харкова".

"Інформацію про підготовку замовного замаху на Білогрищенка доповнюють численні анонімні погрози на його адресу. Крім того, окремі "доброзичливці" з чиновницьких кабінетів наполегливо радять йому згорнути активність і відмовитися від намірів балотуватися на міського голову Харкова", - зауважив Кріль.

"Висновок "Єдиного центру" такий: ситуація навколо Білогрищенка бере початок у кабінеті нинішнього харківського градоначальника Геннадія Кернеса. Саме йому і нікому іншому потрібно усунути представника ЄЦ з дороги до завоювання монопольної влади в місті", - зазначено в листі. При цьому Кріль нагадав, що Кернес - "людина з кримінальним минулим, вельми сумнівною репутацією і найвищим "антирейтингом".

У "Єдиному центрі" підкреслили, що їхня тривога з приводу загрози життю однопартійця обумовлена ще й тим, що нещодавно був убитий депутат Львівської обласної Ради від ЄЦ, головний лікар Пустомитівської районної лікарні 55-річний Ярослав Федина.

"За дивним збігом обставин, смерть спіткала його після оголошеного наміру знову балотуватися в депутати", - звернув увагу Кріль.

Він також заявив, що Білогрищенко веде свою діяльність відкрито, з активною присутністю на різних публічних заходах, тому "імовірний замах на його життя (із використанням вогнепальної зброї чи вибухівки) може призвести до людських жертв, посіяти паніку і страх серед людей".

Читайте також:

Регіони висунуть Кернеса в мери Харкова, бо "альтернативи немає"

Директор харківського метро загинув у ДТП

Біля Львова вбили депутата-опозиціонера

Кернес звинуватив Луценка у професійному ідіотизмі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: