Кернесу дозволили носити зброю

Прокуратура Харківської області визнала незаконним позбавлення секретаря Харківської міської ради Геннадія Кернеса дозволу на носіння зброї.

Про це повідомляє сайт Харківської міськради з посиланням на протест прокуратури області.

22 вересня, йдеться у повідомленні, представником Головного управління МВС України у Харківській області було затверджено висновок про анулювання Кернесу дозволів на зберігання та носіння вогнепальної зброї, а також пристрою вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями металевими снарядами несмертельної дії.

Згідно з цим висновком, Кернесу були анульовані дозволи на зберігання і носіння мисливського карабіну, мисливської рушниці та пістолету для стрільби гумовими кулями.

У зв’язку з тим, що вказаний висновок є незаконним і таким, що не відповідає дійсності, 24 вересня Кернером була направлена до прокуратури Харківської області відповідна заява на дії службових осіб ГУ МВСУ в Харківській області щодо скасування вказаного висновку та визнання їх дій незаконними.

За вказаною заявою секретаря міськради прокуратурою проведена ретельна перевірка, за результатами якої встановлено, що дії службових осіб ГУ МВСУ визнані незаконними, необґрунтованими та такими, що не відповідають вимогам чинного законодавства України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: