Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кіберполіція заявила про вразливість мільйонів комп’ютерів через застарілі Windows

Недосконалість операційної системи може розв’язати руки хакерам.

Комп’ютери українців під загрозою, якщо на них встановлені старі версії операційних систем Windows. Про це сьогодні повідомив Департамент кіберполіції України.

За даними фахівців, вразливими є Windows 7, Windows Server 2003, Windows Server 2008 та більш старі версії. "Якщо не виконати їх оновлення, хакери зможуть скористатися цими вразливостями для віддаленого використання враженого комп’ютера та викрадення конфіденційної інформації. Аби не допустити чергової масової атаки, кіберполіція радить користувачам операційної системи Windows встановити останні оновлення", - йдеться в повідомленні.

Фотогалерея СБУ ліквідувала офіс прокремлівських хакерів у Києві (10 фото)

Проблема вже отримала умовну назву BlueKeep. Завдяки цій системній ваді, потенційні зловмисники можуть отримати доступ не лише до самої машини з операційною системою, а й до інших пристроїв у мережі. Схожим чином хакери вже діяли під час кібератак, які отримали назви WannaCry та NotPetya. "Тож наразі  мільйони персональних комп’ютерів можуть бути атаковані", - констатують правоохоронці.

Щоб запобігти хакерській активності, кіберполіція радить користувачам старих версій Windows оновити систему. "Нехтування такими діями може призвести до витікання особистої інформації, яка міститься на персональному комп’ютері, а в бізнесі – до великих матеріальних втрат", - попереджають у департаменті.

ВідеоХакери виклали у відкритий доступ дані тисяч користувачів Facebook

Хакери виклали у відкритий доступ дані понад двох із половиною тисяч користувачів Facebook. Це аккаунти, зареєстровані по всьому світу, але найбільше в Україні, у небезпеці опинилися 47 тисяч користувачів. Британська компанія з кібербезпеки з'ясувала, сайт, на якому з'явилися дані, зареєстрував житель Пакистану. 

Хакери виклали у відкритий доступ дані тисяч користувачів Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції