"Кіборг", який обороняв Донецький аеропорт, вивчився на педагога і викладає мистецтво у школі

"Кіборг", який обороняв Донецький аеропорт, вивчився на педагога і викладає мистецтво у школі

Колишній боєць 93 бригади у найскладніші перші місяці війни обороняв Донецький аеропорт.

У Кропивницькому оборонець Донецького аеропорту вивчився на педагога і нині працює вчителем мистецтва у школі. Аби не гаяти даремно час на карантині колишній військовий вирішив розмалювати стіни школи.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Малюнками вчитель, колишній кіборг хоче порадувати дітей, які незабаром повернуться у класи. До ініціативи долучили і інші вчителі. Ідея розмалювати стіни і огорожу рідної школи належить Ігорю Поповичу. 

Колишній боєць 93 бригади у найскладніші перші місяці війни обороняв Донецький аеропорт. Звідти привіз безліч вражаючих світлин і переконання, що війну за душі українців треба починати в тилу. "Вибір не дуже великий: або знову на війну оборону тримати, або розпочинати цю оборону звідси, з дітей. Всі ці події, в моєму баченні, це недостатньо допрацьоване виховання дитяче", - каже Ігор Попович. 

Після демобілізації колишній кіборг здобув педагогічну освіту і почав виклади мистецтво у школі. За його словами, дітей треба залучати до українського мистецького простору, який має стати зрозумілішим для школярів. "Він дуже ретельно готується до уроків, які проходять не просто як малювання. Це справжнє мистецтво в усіх його проявах. Він сам захоплений і  це захоплення він дуже гарно вміє передати дітям", - розповіла заступниця директора ліцею Тетяна Чєкаліна. 

Кіборг-митець: оборонець Донецького аеропорту вивчився на педагога і навчає школярів мистецтва

Кіборг-митець: оборонець Донецького аеропорту вивчився на педагога і навчає школярів мистецтва

Щоб порадувати учнів кіборг-митець взявся прикрашати школу своїми роботами. До колеги долучилися і інші вчителі. Усім  дуже хочеться, аби діти швидше повернулися до школи і зробили тут безліч селфі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація