Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Кіборги" продовжують збирати зали: на допомогу загиблих у ДАП зібрали більше мільйона гривень

Незважаючи на вихід "Зоряних воєн", кінотеатри повірили у стрічку.

Воєнна драма режисера Ахтема Сеітаблаєва "Кіборги" за два вікенди зібрала 15 млн 752 тис. 356 грн., фільм побачили 212 тис.182 глядачів.

Про це повідомляє Держкіно України.

"На другому вікенді у фільму залишилося 184 екрани, і це є гарним показником того, що кінотеатри повірили в "Кіборги", незважаючи на вихід такого потужного фільму, як "Зоряні війни", - зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

"Від імені всієї знімальної команди хочу подякувати нашим глядачам за підтримку і небайдужість до фільму, подій в Україні та своїх ближніх. Дякуємо кожному за теплі і такі глибокі відгуки в соцмережах. А те, що люди йдуть на фільм по кілька разів - надихає рухатися далі і знімати якісне українське кіно. Також зазначу, що сума допомоги сім’ям загиблих в рамках ініціативи #ЯНебайдужий склала 1 млн 60 тис. 910 грн", - розповіла продюсер фільму Іванна Дядюра.

Нагадаємо, раніше фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва "Кіборги" про оборону Донецького аеропорту встановив новий рекод для національних фільмів у вітчизняному прокаті за касовими зборами в перший вікенд.

ВідеоСтрічка режисера Ахтема Сеітаблаєва “Кіборги” стала справжньою сенсацією

Залиште свій коментар

Вибір редакції