"Кіборги" вистояли - не вистояв бетон. Історія битви за Донецький аеропорт

Дата публікації
"Кіборги" вистояли - не вистояв бетон. Історія битви за Донецький аеропорт

Битва за Донецький аеропорт триває / ТСН.ua

Бойовики остаточно зрівняли із землею всі будівлі летовища.

"Кіборги" вистояли - не вистояв бетон. Так відгукнулися соцмережі на остаточне руйнування Донецького аеропорту, що став уже легендою і справжнім символом нашого опору. 242 виснажливих дні - під цілодобовим шаленим обстрілом, під градом важкої артилерії і танків, долаючи газові атаки проросійських бойовиків.

Наші герої покинули новий термінал Донецького аеропорту, тільки коли його уже не стало. Цього тижня. Навіть попри руйнування будівель аеропорт залишається символом незламності українського духу. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

Аеропорт нині фактично перестав існувати, контролювати його повністю неможливо. Але це не означає, що українські бійці покинули його зовсім. За останніми даними, вони залишаються там, де була метеостанція, на підступах до летовища. А від учорашнього вечора, за повідомленням "Правого сектору", знову повернулися на руїни нового терміналу.

Про історію оборони Донецького аеропорту, а також про останні події тижня, що минає, дивіться у сюжеті кореспондента ТСН Андрія Цаплієнка.

242 дні оборони Донецького аеропорту

242 дні оборони Донецького аеропорту

Наступна публікація