Кільчицька: Луценко прослуховує всі мої телефони

Заступниця столичного мера запевняє, що жоден орган влади не відправить у відставку Леоніда Черновецького.

Заступник мера Києва Ірена Кільчицька звинуватила Міністерство внутрішніх справ у прослуховуванні її телефонних розмов.

Про це вона заявила в інтерв'ю журналу "Фокус".

"Луценко – непорядна, неадекватна і несумлінна людина. У нього виникають проблеми з усіма – і з ворогами, і з соратниками. До речі, МВС прослуховує всі мої телефони. Я їм іноді навіть привіти передаю", - розповіла Кільчицька.

На питання про слідчу комісію Верховної ради, яка розглядає діяльність столичної влади, і про те, чи не боїться вона відставки Черновецького, Кільчицька відповіла: "Ні".

"Куликова (главу комісії) я асоціюю з Юрієм Луценком. А загалом, я не сприймаю серйозно ні Куликова, ні його комісію. За останні три роки в нас працювали комісії Кабміну, Верховної ради, Секретаріату президента, КРУ і МВС. Нас постійно перевіряють. Нам уже майже рік спокійно працювати не дають. Але, зауважте, всі обвинувачення ідуть як вода в пісок", - наголосила чиновниця.

"І зараз жодна комісія нічого компрометуючого знайти не зможе. Я вас запевняю", - додала вона.

Нагадаємо, голова Тимчасової слідчої комісії Ради, яка розслідує, чи порушувала закон київська влада, депутат від НУ-НС Кирило Куликов заявив, що його телефони прослуховують, а йому самому погрожують фізичною розправою.

Ці погрози він пов'язав із діяльністю комісії. Раніше Куликов заявляв, що комісія має близько 200 повідомлень про порушення київських високопосадовців, зокрема про ухиляння Черновецького від сплати податків на суму більше 100 мільйонів доларів.

Перевірку роботи столичної влади нещодавно ініціював і президент  Віктор Ющенко. Він звинуватив команду Леоніда Черновецького у неефективності та низці незаконних рішень, зокрема щодо підвищення комунальних тарифів і введення нових платних послуг у місті.

Читайте також:

Рейтинг антипатій українців очолили Черновецький і Ющенко

Кільчицька: звільнення заступників Черновецького - це "непорозуміння"

КМДА все одно зробить медицину платною. Лише назве це по-іншому

Кільчицька: лікарів не звільняли через мітинг Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: