Кільчицька пішла працювати телеведучою

Кільчицька допомагатиме Савіку Шустеру у ток-шоу Шустер-Live. Вона хоче "затьмарити самого Савіка", але не приховує, що це тимчасова робота.

Звільнена з посади першого заступника глави Київської міськадміністрації Ірена Кільчицька з 25 березня влаштувалась працювати у ток-шоу Савіка Шустера Шустер-Live.

"З цього четверга починаю працювати хронікером у програмі Шустер-Live, допомагатиму ведучому, як це робить, наприклад, Мустафа (Найєм). Боюся, як би не затьмарити самого Савіка", - розповіла Кільчицька газеті "Новая".

Проте вона зазначила, що це тимчасова робота: "Чим займатимуся пізніше, ще не вирішила, але повертатися до банківської сфери поки що не маю наміру. Час влаштувати особисте життя - на літо намічене моє вінчання у Парижі".

За словами Кільчицької, у вівторок у неї була розмова з київським міським головою Леонідом Черновецьким, а в середу вона звільнилася, "за обопільною згодою сторін".

"Думаю, у верхах ухвалене правильне рішення щодо скорочення кількості заступників мера. І в країні, нарешті, з’явилася влада (я взагалі не розумію, де ми жили в останні п’ять років), яка жорстко наводить лад, і це правильно", - додала Кільчицька.

Призначення Алли Шлапак, яка тепер опікуватиметься соціальною політикою і медициною в Київській міськадміністрації, Кільчицька вважає дуже вдалим.

"Вона опікувалася цими питаннями у Київраді і чудово в них розбирається. Щодо мене, то я і далі приділятиму увагу дитячій туберкульозній лікарні - підписала з ними угоду не як урядовець, а як громадянин", - сказала вона. Також вона зазначила, що "особливої радості від звільнення не відчуває", однак відзначила, що її мало що може вибити з колії.

Нагадаємо, мер Києва Черновецький на вимогу президента Януковича і прем'єра Азарова скоротив кількість своїх перших заступників із чотирьох до одного, а заступників - із 14 до 7.

Зокрема, Черновецький звільнив перших заступників голови міськадміністрації Дениса Басса, Ірену Кільчицьку і Євгена Червоненка.

Читайте також:

Черновецький розповів, ким він замінив Кільчицьку

Черновецький після прочухана від Азарова звільнив половину заступників

Черновецький звільнив Кільчицьку з посади свого заступника

Ірена Кільчицька виявила бажання вийти на подіум у нижній білизні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: