Кільчицька у себе на балконі агітує за Януковича

Заступник Черновецького "має політичні принципи", тому розвісила на балконах плакати за Януковича.

Заступник мера Києва Ірена Кільчицька зізналася, що у позаробочий час агітує за кандидата на посаду президента Віктора Януковича.

"Я в 2004 році голосувала проти Януковича, тепер я виправляю свою помилку. Я вважаю, що сам Янукович і люди з його оточення більш соціально налаштовані – я працювала з Миколою Азаровим, мені дуже імпонує Олена Бондаренко і багато інших з фракції ПР в Раді", – заявила Кільчицька.

При цьому заммера Києва наголосила, що принципово вивісила у себе на балконі плакат лідера опозиції.

"Я маю політичні принципи, тому на своїх балконах в центрі міста, де поряд живе купа депутатів, суддів та інших високопосадовців, я розвісила плакати на підтримку Януковича. У робочий час я за нього не агітую, а ось у позаробочий – так", – додала вона.

За її словами, вона дуже багато зробила для "помаранчевої революції" - поставляла медикаменти, обіди, речі за власний рахунок.

"Я думаю тепер: як я могла? Де були мої очі, вуха, свідомість? І зараз мені здається, що апельсини, про які говорила Людмила Янукович, точно були наколотими. А чого тільки коштує один з польових командирів Майдану (Юрій) Луценко? Я говорила в пресі, що мої телефони прослухуються МВС. Це "непорозуміння"-Луценко одержав постанову Апеляційного суду від 13 січня про те, щоб прослухувати мої розмови, слідкувати за мною", - сказала Кільчицька.

Вона додала, що тепер по телефону нічого, крім гидот на адресу Луценка, не говорить.

"Він сфабрикував проти мене справу, у якій обвинувачує мене в хабарництві. Уся міліція при ньому стала корумпованою. Якщо він сам хабарник, то вважає, що усі хабарничають? Одне з проблемних питань - я побічно зв'язана зі "справою Полюховича і педофілів" від БЮТ. Адвокат Олени Полюхович Андрій Циганков - мій однокласник. Ми в гарних стосунках", - сказала Кільчицька.

За її словами, вони неодноразово були в неї в кабінеті, де обговорювали питання тимчасового житла для Полюхович, оскільки адреса засвічена в пресі, і "вони не можуть жити спокійно".

"Також обговорювали питання індивідуального навчання для дітей. Я думаю, що це одна з причин, по якій мене прослухують. Але я думаю, що переможе Янукович, і головою МВС більше не буде некомпетентне "непорозуміння", дебошир і п'яниця", - сказала Кільчицька.

Як відомо, під час виборів київський виборчий штаб Януковича очолювали люди Черновецького Алла Шлапак і Віктор Сівець.

Читайте також:

Блок Куніцина висловив підтримку Януковичу

Вітренко закликала голосувати за Януковича

Меджліс закликав кримських татар підтримати Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: