Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Кілер" Бабченка Цимбалюк відомий за резонансними патріотичними акціями в Одесі

Він обливав проросійських діячів зеленкою і фекаліями.

Урятований від замаху російський журналіст Аркадій Бабченко і його псевдокілер Олексій Цимбалюк перебувають під державною охороною. Обох фігурантів гучної справи тримають у засекречених від загалу місцях, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Про Цимбалюка наразі розповідають його друзі. "Не свята, але класна людина. Тобто, якщо ми кажемо, що добро має бути з кулаками, то це саме про нього", - характеризують чоловіка знайомі. До війни Олексій був ченцем одного з монастирів Одеси, а 2014 року воював у лавах "Правого сектору" в Пісках, згодом на Донбасі ловив контрабандистів. Був людиною непублічною, хоча про його акції знали всі: він обливав зеленкою ватажка тітушок Юрія Крисіна, а керівника "Росспівпраці" Костянтина Воробйова – фекаліями.

Відео"Замовник" та "організатор вбивства" Бабченка дружать вже багато років

Генпрокурор і голова СБУ розповідали дипломатам країн "Великої сімки", що інсценування вбивства Бабченка було чи не єдиною можливістю попередити злочин, отримати докази та дані про інших потенційних жертв. В цій історії, окрім самого Бабченка, поступово розсекречуються і інші фігуранти - псевдокілер Олексій Цимбалюк, організатор Борис Герман і замовник Вячеслав Пивоварник.

"Замовник" та "організатор вбивства" Бабченка дружать вже багато років

Друг патріота Родіон Шовкошитний твердить, що коли Олексію запропонували вбити Бабченка, він без вагань пішов до СБУ.  "У нього було три варіанти: відмовитися, виконати, піти в СБУ. Кожен варіант небезпечний. Якщо ти погоджуєшся – це резонанс, це Бабченко. Ти відмовляєшся – ти свідок, в будь-якому випадку. Якщо йдеш в СБУ – ти залишаєшся свідком", - пояснив чоловік.

Друзі Цимбалюка побоюються, що того може шукати ФСБ РФ. Такої думки тримається інший активіст одеського "Правого сектору" Сергій Стерненко, на котрого минулого тижня напали невідомі з ножем. Хлопець їх подужав, але тепер лежить у лікарні під охороною. Та сподівається, що Олексія ретельно охоронятимуть і сил на це у СБУ не забракне. "Якщо людина готова служити Батьківщині, то вона повинна отримувати якийсь захист від неї", - наголосив Стерненко.

Кореспондент ТСН Мар’яна Бухан

Залиште свій коментар

Вибір редакції