Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кілька хвилин волокла полем: на Харківщині школярка загинула через налякану кобилу

Дівчина випасала коней.

На Харківщині 14-річна дівчина загинула через налякану кобилу. Трагедія сталася, коли дівчина вирішила напоїти тварину. Щоб та не втекла, прив’язала її до себе. Зненацька коняка зірвалась і потягнула дівчину за собою, йдеться у ТСН.19:30.

Дівчина традиційно приїхала до Безлюдівки, де допомагала на кінному господарстві. Із двома подругами пішла випасати коней. Вирішила напоїти водою рябу кобилу на прізвисько Сінклі.

Школярка вела коня до води за допомогою такої мотузки, якою обв’язалася за талію. Утім, тварина різко зірвалась та побігла полем. Дівчина не змогла звільнитися, тож кінь потягнув її за собою.

Некерована кобила кілька хвилин на великій швидкості волокла Вікторію полем. Коли на місце події приїхали медики, було вже запізно.Через деякий час тварину вдалось вгамувати, але дівчина від отриманих травм померла на місці.

ВідеоНа Харківщині 14-річна дівчина загинула через злякану кобилу

Вікторія полюбляла коней і безкоштовно доглядала за тваринами на одному з кінних господарств. Трагедія сталася, коли дівчина вирішила напоїти кобилу. Щоб та не втекла, прив’язала її до себе. Та зненацька коняка зірвалась і потягнула дівчину за собою. Від отриманих травм школярка померла на місці.  

На Харківщині 14-річна дівчина загинула через злякану кобилу

Сторінки Вікторії в соціальній мережі заповнені світлинами з кіньми. До селища Безлюдівка дівчина приїздила останній рік. Тут безкоштовно доглядала за тваринами. У господарстві Андрія Бугая близько 20 коней.  Кобилу Сінклі на тимчасовий догляд йому залишили власники тварини.

Власниця коняки каже, що поїхала на відпочинок, тож залишилася Сінклі на стайні. Саме того дня мала забрати її додому, але не встигла.

20 років доглядає за кіньми Надія Кондратюк. Переконана, в тому, що сталося, винна лише дівчина. Вона порушила правила безпеки. За її словами, не можна намотувати мотузку на руку чи інші частини тіла.

Смерть дівчини в поліції розслідують як нещасний випадок.

Кореспондентка ТСН Юлія Семененко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції