Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кілька звільнених на Донбасі заручників відмовилися від лікування через надмірну увагу ЗМІ

Люди опинилися під тиском уваги з боку громадськості.

Кілька заручників, звільнених з полону проросійських бойовиків на Донбасі, відмовилися від лікування і реабілітації через підвищену увагу до них преси і громадськості.

Про це у коментарі "112 Україна" сказала керівник офісу уповноваженого президента з питань реабілітації учасників АТО Наталія Зарицька.

ВідеоЗвільнені заручники зустріли Новий рік у військовому госпіталі

Не вдома, але в атмосфері турботи і любові зустріли Новий рік звільнені військові, яких через стан здоров’я не відпустили на свята до рідних. У головному військовому шпиталі хлопців провідала наша Валерія Ковалінська - бачила їхні ялинки і чула їхні мрії.

Звільнені заручники зустріли Новий рік у військовому госпіталі

«Можу відзначити, що є кілька відмов від лікування в результаті того, що люди не готові бути під тиском преси, громадськості, під яким, на превеликий жаль, опинилися ті люди, яких звільнили», - сказала вона.

Зарицька каже, що увага з боку ЗМІ та громадськості для деяких колишніх заручників виявилася занадто обтяжливою.

«Їх звільнили, всі їх дуже раді бачити, і вони у нас за фактом опинилися на нашій же території, але під іншим тиском, вони опинилися під тиском уваги ЗМІ і уваги громадськості. Абсолютно відповідально готова заявити, що кілька людей відмовилися від лікування, поїхали додому через те, що для них це складно", - сказала Наталія Зарицька.

Нагадаємо, 27 грудня на Донбасі відбувся перший у цьому році обмін полоненими між сторонами конфлікту на Донбасі. Українська влада передала сепаратистам 233 особи, а на контрольовану Києвом територію повернулися 73 заручники.

За даними Служби безпеки України, в полоні сепаратистів на Донбасі залишається ще 103 людини. Спецпредставник України з гуманітарних питань у Тристоронній контактній групи Віктор Медведчук заявив, що наступний обмін може відбутися в січні 2018 року.

ВідеоЗвільнені з полону можуть допомогти встановити місцеперебування тих, хто ще залишається у заручниках

Із визволеними працюватиме СБУ, щоби зібрати дані про наших людей, яких вважають зниклими безвісти. А також - перевірятиме, чи немає поміж колишніх заручників, завербованих росіянами. Але все це після надання бійцям медичної допомоги. Більшості із них медики вже призначили лікування.

Звільнені з полону можуть допомогти встановити місцеперебування тих, хто ще залишається у заручниках

Залиште свій коментар

Вибір редакції