Кількість хворих на свинячий грип в Україні зросла до 85 людей

За останніми даними, від вірусу A/H1N1 померли 16 українців. Медики здогадуються, що в більшості хворих на грип та ГРВІ можна буде діагностувати саме цей вірус.

В Україні від свинячого грипу A/H1N1 померли 16 людей, всього вірус підтверджено у 85 осіб.

Про це повідомила головний лікар Центральної санітарно-епідеміологічної станції Любов Некрасова. "Попередній висновок: можна вважати, що на сьогодні цей тип вірусу (А/H1N1) панує на території країни, і більшість захворювань все ж таки викликані цим типом вірусу. Але сьогодні циркулюють й інші типи вірусів - сезонного грипу та респіраторні віруси", - розповіла вона.

Некрасова також заявила, що українські фахівці з експертами ВООЗ визначили ті групи хворих, зразки яких направляються на дослідження в лабораторію. У першу чергу, це стосується хворих, які перебувають у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії.

За словами лікаря, всього з початку епідемії було взято 533 зразки, на сьогоднішній день з них досліджено 108 зразків і у 85 випадках підтверджено захворювання на пандемічний грип А/H1N1.

Вона також зазначила, що вже не потрібно проводити дослідження по кожному випадку захворювання, оскільки вартість одного дослідження становить 220 гривень.

Крім того, Некрасова підкреслила, що поширення вірусу відбувається так швидко, що просто необхідно визначити якусь кількість досліджень для об'єктивного аналізу, який підтвердив би, що дійсно серед захворілих більшість людей - це хворі на пандемічний грип А/H1N1.

За її словами, ці дослідження необхідно зробити для того, щоб зрозуміти як діяти при таких хвилях епідемії.

Некрасова повідомила, що центральна лабораторія проводить до 50-60 досліджень щодня. "За цими даними поки що ми можемо сказати що десь 85% від усіх позитивних результатів - це грип А/H1N1", - додала лікар.

Нагадаємо, кількість жертв епідемії грипу в Україні, за останніми даними, сягнула 213 людей.

Захворіли на грип та ГРВЗ майже 1 мільйон 200 тисяч людей, госпіталізовані 4 тисячі 289 осіб, у реанімації - 350 людей.

Читайте також:

З початку епідемії від грипу померло 213 осіб

МОЗ заявило про дефіцит вакцин від свинячого грипу в світі

У Києві жертвами свинячого грипу стали люди з надмірною вагою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: