Але кількість значно менша, ніж очікувалось.
Кількість заражених новим коронавірусом у супермаркеті в Сумах зросла до 15 осіб, хоча припускали, що їх може бути значно більше.
Про це на своїй сторінці в Facebook розповів мер міста Олександр Лисенко.
"Ситуація із зараженням в магазині "Сам" також розвивається не так трагічно, як це могло б бути. Нагадаю, наприкінці квітня у хворої продавчині магазину нарахували майже вісім десятків контактних осіб. Захворіли з них 9, а також ще 6 сумчан, які, в свою чергу, контактували з ними", – повідомив мер.
Він зазначив, що всі хворі – легкі і лікуються амбулаторно. Крім того, у більшості навіть не виявляються симптоми коронавірусу.
Всього ж в Сумах на COVID-19 хворіє 31 особа. 8 з них лікують в обласній клінічній лікарні, а 23 – перебувають на самоізоляції. За словами лікарів, важкого перебігу хвороби ні в кого з них немає.
В місті вже готуються до ослаблення карантину для громадського транспорту. Вже з 22 травня маршрутні таксі приватних перевізників в Сумах почнуть курсувати за "докарантинними" маршрутами. "А з 25 травня у нас в планах відновити повноцінне курсування комунального громадського транспорту для всіх сумчан за звичними маршрутами. Але певні обмеження діятимуть в подальшому: пасажири в салоні повинні займати тільки сидячі місця, всі вони і водій повинні бути в масках", – додав Лисенко.
Нагадаємо, що у Михайлівському районі Запорізької області стався спалах нового коронавірусу COVID-19 після поминального обіду.