Кількість отруєних на Прикарпатті людей перевалила за півсотні

Медики попереджають, що це не фінал історії.

Кількість отруєних на святкуванні дня нафтогазової промисловості у відомчому лікувально-оздоровчому комплексі "Дружба" на Прикарпатті зростає. Опівдні госпіталізованих було 37, вечором у лікарнях лежали вже 55 людей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

За святковий стіл у неділю посадили майже 200 пенсіонерів. Перші отруєні до лікарні звернулися наступного ранку. Вони скаржилися на блювоту, пронос та високу температуру. А вже за добу кількість потерпілих почала стрімко зростати.

ВідеоНа Прикарпатті зросла кількість отруєних після свята у оздоровчому комплексі "Дружба"

Причина отруєння наразі не відома. Журналістів на територію "Дружби" не пускають. Спілкуватися з пресою не хочуть, посилаючись на роботу комісії. Перші результати експертиз мають стати відомими до кінця тижня. Окремі дослідження роблять лікарня та спеціальний центр МОЗ.

За фактом масового отруєння людей прокуратура Долинського району відкрила кримінальне провадження. Поки триває розслідування, харчоблок лікувально-оздоровчого комплексу закрили. Тим часом у лікарні готуються до прийому нових потерпілих. Медики підозрюють, що їхня кількість зростатиме.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Залиште свій коментар

Наступна публікація