Кількість пограбованих банків в Україні зростає

В Україні пограбованих банків більшає, а розкривати такі злочини дедалі важче.

Скупий платить двічі: із пограбованих торік двадцяти п'яти банківських філій жодна не охоронялася. Всі вони розташовані на околиці і навіть макета відеокамери не було.

У справах, що перебували в провадженні міліції впродовж 2006-2009 років встановлено збитків на суму 11 мільйонів, з яких відшкодовано 1 мільйон 800 тисяч або 16%.

Сценарій пограбування таких банків - простий-простісінький: нетривале спостереження за об'єктом, і навіть зброя не потрібна, оскільки можна муляжем обійтись. Злочинець підходить до віконця вставляє пістолет і говорить віддавайте кошти.

На столичній міліції - дев’ять торішніх нерозкритих нападів на банки. Їх грабувала одна людина, за одним і тим же сценарієм, але злодія досі не знайшли.

На те, щоб обчистити банк, потрібно максимум чотири хвилини. Якщо вчасно не натиснути кнопку тривоги, то жодна охорона не допоможе. Лише в столиці останнім часом злочинність зросла на третину. В полі зору грабіжників - банки, зали ігрових автоматів, АЗС та магазини, де немає охорони. Їхні власники економлять на засобах захисту, а постраждати може хто завгодно.

Докладніше дивіться на відео ТСН.

Читайте також:

Невловимий злочинець пограбував дев'ять київських банків

Банки зобов’яжуть встановити відеокамери

Луценко попередив, що банки будуть грабувати частіше

 

ВідеоКількість пограбованих банків зросла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: