Кількість постраждалих від отруєння на Львівщині зросла до 49 людей

Стан у переважної більшості хворих близький до середньої тяжкості, у сімох хворих стан тяжкий. Серед постраждалих є діти.

У Львівській області через масове отруєння на весіллі в лікарні опинились вже 49 осіб. Про це повідомив головний лікар КЗ ЛОР "Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні" Юрій Собко.

За його словами, впродовж доби до установи з гострою кишковою інфекцією поступили 49 осіб; з них 10 дітей віком від 2 до 16 років.

Стан у переважної більшості хворих близький до середньої тяжкості, у сімох хворих стан тяжкий, однак не вимагає лікування у відділенні інтенсивної терапії, зазначив медик.

Як повідомлялося, у Львові з неділі по понеділок, 18 липня, в інфекційні відділення лікарень з ознаками харчового отруєння звернулись десятки людей.

За повідомленням місцевої служби МНС, 16 липня всі ці люди вони були на весіллі в приміщенні їдальні технологічного коледжу Національного університету "Львівська політехніка" і вживали страви з курятини. Всього на весіллі були 95 людей.

Нагадаємо, нещодавно масове отруєння дітей сталося у дитячому таборі в Севастополі. З ознаками гострої кишкової інфекції були госпіталізовані більше 80 дітей.

Було встановлено, що причиною отруєння стало вживання неякісної їжі, виготовленої в харчоблоці.

Читайте також:

В Україні половині дитячих таборів загрожують харчові отруєння й кишкові інфекції

В Болгарії сталося масове отруєння українських дітей

Покупці супермаркетів майже беззахисні перед несвіжими продуктами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: