Кількість повідомлень про порушення на виборах перевалила за 1000, відкрито 15 кримінальних проваджень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також правоохоронці виписали вже 17 адмінпротоколів.

У неділю, 21 квітня, станом на 19 годину до правоохоронців надійшло понад 1000 заяв від українців про порушення під час виборів президента.

Про це повідомили у прес-службі МВС України.

"Станом на 19.00 до поліції надійшло 1167 повідомлень про порушення виборчого законодавства, 15 фактів внесено до ЄРДР, складено 17 адмінпротоколів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, найбільша кількість заяв про порушення стосується: незаконної агітації – 146 випадків, фотографування бюлетеня – 70, пошкодження бюлетеня – 16, підкупу виборців – 10, спроби винесення бюлетеня – 3.

Станом на 19.00 до поліції надійшло 1167 повідомлень про порушення виборчого законодавства, 15 фактів внесено до ЄРДР,...

Опубликовано МВС України Воскресенье, 21 апреля 2019 г.

У день другого туру виборів президента України спецвипуски ТСН виходитимуть о 12.00, 15.00 та 18.00, а о 19.30 розпочнеться марафон "Вибір країни", який будуть вести одночасно п’ятеро ведучих. О 21.30, коли в ефірі каналу розпочнеться суперфінал "Голосу країни", безперервна трансляція новин триватиме на YouTube-каналі та Facebook-сторінці ТСН. Всередині вокального шоу також заплановано два випуски ТСН, протягом яких глядачам "1+1" повідомлять про найактуальнішу ситуацію на поточний момент, а після завершення проекту, новини повернуться в ефір і триватимуть до першої ночі.

Рівно о 20.00 одразу після закриття виборчих дільниць глядачі ТСН зможуть дізнатися результати ексклюзивного екзит-полу ТСН. Як і у попередньому турі, його на замовлення каналу "1+1" проводитимуть дві авторитетні дослідницькі компанії – Kantar TNS та Info Sapiens. Методом особистого інтерв’ю планується опитати 20 тисяч респондентів, віком від 18 років, на виході з 600 виборчих дільниць по всій території України (окрім спеціальних та закордонних дільниць). Теоретична похибка вибірки становить не більше 0,7%. Методологія дослідження розроблялася згідно міжнародних стандартів, з урахуванням багаторічного досвіду працівників обох компаній у проведенні екзит-полів під час попередніх виборів в Україні. Під час прямого ефіру 21 квітня ТСН також повідомить результати національного екзит-полу. Новинна служба каналу "1+1" покаже реакції сторін, що перемогли та програли.

Залиште свій коментар

Вибір редакції